Jump to content

A.k.a

Members
  • Content Count

    83
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

A.k.a last won the day on December 26 2020

A.k.a had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About A.k.a

  • Rank
    Junior
  • Birthday 01/05/1998

Contact Methods

  • MSN
    N/A
  • Website URL
    http://filme-sub.epizy.com/
  • ICQ
    N/A
  • Yahoo
    cristea_gabriel@yahoo.com
  • Jabber
    N/A
  • Skype
    N/A
  • Facebook
    N/A
  • Twitter
    N/A

Profile Information

  • OS
    Windows 10
  • Location
    Romania
  • Interests
    I have one more option.

Recent Profile Visitors

2,214 profile views
  1. Salut, vreau si eu sa schimb numele din A.k.a in LuciaNNN. (cu tot cu punctul de la sfarsit), deoarece acesta este numele pe care il folosesc in prezent.
  2. Dar poti adauga un buton de switch ca in prezent, este superb acel buton
  3. Decent, eu sunt fan mai mult temelor intunecate asa ca nu pot spune prea multe
  4. Aștepți să faci conturi pe forum sau ai ceva de ascuns?
  5. Man, este topic din 2015 probabil nici nu se mai ocupa cu asta
  6. Nu inteleg de ce multe comunitati fac portale destul de faine dar in loc sa faca un form in portalt pentru cereri DNS si altele, faceti un redirect pe forum la o categorie... Despre forum nu prea am ce sa spun, tema este draguta, dar nu sunt topic-uri, pur si simplu este gol.. pustiu (daca sunt ascunse, si mai rau, nu vei obtine asa prea multi vizitatori)
  7. https://github.com/luciannn98/Blog Ai aici tot proiectul, in pc-ul meu functioneaza cum trebuie, insa totul se schimba cand il pun pe webhost-ul acela, aparent, din cate am observat problema ar fi la includerea cailor cu set_include_path()
  8. Salut PCT, am mai avut precedent un topic cu salvarea sesiunii, totul ok, am lucrat la proiect si l-am transformat intr-un mini blog, pe localhost totul a functionat cum trebuie, insa dupa ce am decis sa il incarc pe un webhost (infinityfree) acesta imi da eroarea din titlu. Am incercat mai multe solutii insa fara niciun succes, a mai intalnit cineva aceasta problema sau stie ceva sa ma ajute? Modelul proiectului folosit: Site-ul pe care nu merge si eroarea curenta: http://luciannn-blog.epizy.com/
  9. cosminIT.blog (sau .ro/com etc.) daca este personal
  10. A.k.a

    Creare program

    Nu am înțeles absolut nimic
  11. Recomand canalul de YouTube "Azex" are tutoriale în limba romana și explica foarte bine, cu el am început și chiar a fost destul de explicativ + videoclipurile sunt de 5 max 10 min și cuprinde cam toate funcțiile Basic din php (de care te folosești mai des). De asemenea recomand și pe cele în limba engleză, deoarece înveți și engleza și te "împaci" mai bine cu codul. P. S: Recomand ca pentru conexiuni cu baze de date sa folosiți și sa învățați a folosi PDO, este mult mai sigur și mai ușor de folosit decât mysql și mysqli.
  12. Am rezolvat, problema era am definit sesiunea "$_SESSION['account']" din nou in homeController, iar acest lucru imi stergea mereu vechea sisiune rescriind peste ea...
×
×
  • Create New...