Jump to content

Istoria pctroubleshooting.ro sau despre noi


Recommended Posts

  • 1 month later...

Știu de forumul PCTroubleshooting de ceva vreme, dar nu am făcut cont din motivul că nu aveam timp să postez, dar acum am zis să fac o încercare și acum .. am timp, dar nu am unde să postez [tot dau de subiecte vechi..]! Felicitări pentru această comunitate.. vorba lu' PAUL-XX: "mică, dar isteață"!

Link to comment
Share on other sites

zic sa posteze si unu care nu e moderator aci. Foarte tare saitu ! :D

Nu e Moderator, dar e Veteran :D.

Știu de forumul PCTroubleshooting de ceva vreme, dar nu am făcut cont din motivul că nu aveam timp să postez, dar acum am zis să fac o încercare și acum .. am timp, dar nu am unde să postez [tot dau de subiecte vechi..]! Felicitări pentru această comunitate.. vorba lu' PAUL-XX: "mică, dar isteață"!

Multumim, si, bun venit pe forum :cheers: ! Sper sa iti placa pe la noi :P.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma bucur sa fac parte din echipa acestui minunat forum inca din primele zile de la venirea mea aici, chiar daca te-am dezamagit de cateva ori Gaby prin inactivitate, acum ti-am promis ca nu o voi mai face.

PCT FTW!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

"Timpul exista pentru ca lucrurile sa nu se intample in acelasi timp." - Albert Einstein

"I'm gonna make him an offer he can't refuse." - Don Corleone Vito

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

O intrebare. Eu unu am avut cateva tentative sa le zic, sa fac forumuri diverse, insa am renunat destul d erepede. Cum ai reusit sa te tii motivat sa nu renunti la proiect, chiar daca in prima parte acest proiect nu s-a bucurat de un succes imediat (asa ma gandesc ca a fost), tu avand initail doar 20-30 de useri din care doar jumate activi (in prima parte)?

Link to comment
Share on other sites

sigur nu a avut mare succes ,dar avea langa el deja un grup de prietenasi din intreaga tara. iara intre timp am aparut si eu care lam motivat si eu pe langa ceilalti si mai mult plus ca el avea cum si acuma are, multe proiecte in cap si a invatat ca trebui sa continue pentru ca si-a dat seama ca el uneste niste oameni si prin aceei oameni ajuta restul lumi mai mult sau mai putin. dar nu in ultimul rand Gaby a ramas EL mereu si asta ia legat pe alti de el :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O intrebare. Eu unu am avut cateva tentative sa le zic, sa fac forumuri diverse, insa am renunat destul d erepede. Cum ai reusit sa te tii motivat sa nu renunti la proiect, chiar daca in prima parte acest proiect nu s-a bucurat de un succes imediat (asa ma gandesc ca a fost), tu avand initail doar 20-30 de useri din care doar jumate activi (in prima parte)?

Stiu multe cazuri in care au fost deschise forum-uri sau site-uri pe diverse teme insa acestea nu au rezistat mult din cauza faptului ca proprietarii observau ca nu prea au succes (nu prea exista activitate, nu prea existau vizitatori) si atunci acestia renuntau, daca nu imediat, usor, usor. Forumul acesta nu a fost creat cu gandul de a obtine profit, ci cu gandul de a-l face renumit, de a ajuta oameni, asa ca, fiecare utilizator nou inregistrat pe mine ma bucura. Motivatia a venit asa cum a spus si Paul din randul prietenilor, din pasiunea pentru calculatoare (am aflat un lucru nou, haide repede sa-l scriu pe forum :P), cat si din analizarea statisticilor forumului (cresterea numarului de vizitatori pe zi/luna - s-a intamplat si se intampla sa mai si scada numarul de vizitatori dar asta inseamna un motiv in plus de a scrie mai multe articole si de a promova forumul / crestearea numarului de utilizatori inregistrati).

sigur nu a avut mare succes ,dar avea langa el deja un grup de prietenasi din intreaga tara. iara intre timp am aparut si eu care lam motivat si eu pe langa ceilalti si mai mult plus ca el avea cum si acuma are, multe proiecte in cap si a invatat ca trebui sa continue pentru ca si-a dat seama ca el uneste niste oameni si prin aceei oameni ajuta restul lumi mai mult sau mai putin. dar nu in ultimul rand Gaby a ramas EL mereu si asta ia legat pe alti de el :D

Multumesc pentru cuvintele frumoase :cheers:.

Eu unu ma bucur ca am nimerit in comunitatea asta, mai aflu cate una alta din toate (fiind "newbie" in materie de IT) si felicitari pt site, gaby! E foarte reusit. :good::yes:

Multumesc, sper sa ramai pe aici mult timp de acum in colo :P.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • gaby changed the title to Istoria pctroubleshooting.ro sau despre noi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.