Jump to content
Sign in to follow this  
Biencutza25

21 Mai, Ziua Judecatii

Recommended Posts

Azi, ca de obicei, am intrat pe site-urile de stiri sa vad ce mai e nou, cand, ce sa vezi? Alta stire conform careia mai avem putin si dam coltul. De data asta e serios :)) nu peste 10 ani, ci chiar maine 21.05.2011.

Un pastor din SUA, care a mai prezis o data sfarsitul lumii, in anul 1994 (ia ghici...n-a fost) spune ca, pe 21 mai 2011 va veni Apocalipsa.Lucrurile au mers asa departe incat toata lumea este impanzita de afise, bennere asemanatoare cu acesta:

21mai2011.gif

Mie personal mi se pare o mare porcarie, e a nu stiu cata stire de genul asta. Cred ca lumea se panicheaza excesiv, fara un motiv intemeiat. E incredibil cum poate un singur om sa isterizeze 99% din Terra :))

P.S Am vazut un afis de genul si in Brasov :))

Cu siguranta sunt lucruri in Biblie care nu au fost facute publice, si care sunt tinute in secret de catre Biserica, insa, pastorul din SUA cred ca face afirmatii doar ca sa se afle in treaba (sau pentru ca are ceva interese). Dezastrele naturale, nu se pot prezice, dupa parerea mea.

Eu una m-am saturat de stirile astea. Aproximativ din doua in doua saptamani apar stiri ca vom muri :))

P.S gaby geniala faza cu "SPAM la nivel global" :)):good:

Si iata cum a trecut si 21 mai, fara ca sfarsitul lumii sa vina. Amin !

asta a fost varianta apokalips light sau apokalips home?as vrea varianta premium sau black edition,:))

asta a fost varianta apokalips light sau apokalips home?as vrea varianta premium sau black edition,:))

Black edition vine in 2012 :))