Jump to content

Comenzi Oriflame Si Inscrieri Reprezentanti


CorinA

Recommended Posts

Buna, cu cateva zile in urma am devenit reprezentant Oriflame, asadar, in cazul in care doriti produse Oriflame ma puteti contacta lasand un mesaj aici sau trimitandu-mi un mesaj privat.

Catalogul cu produse poate fi accesat de aici: :link: (click).

logonls.png100100csupload29921223.png211552.pngostore24oriflame.pngpost4934613108384189212.pngzel1male.png

!!! In legatura cu produsele comandate, pentru livrare, as prefera sa fiti din Bucuresti pentru a ne putea intalni (putand totusi daca preferati sa le trimit si prin posta), iar in cazul in care nu sunteti din capitala voi expedia produsele pe care le-ati comandat prin Posta Romana cu plata ramburs, taxa postala fiind suportata de dumneavoastra.

!!! !!! Daca doriti sa deveniti reprezentant/consultant Oriflame cu ajutorul meu va puteti inscrie in sistem, tot ce va trebui sa faceti fiind sa lasati un mesaj fie aici, fie pe privat.

In cazul in care aveti intrebari suplimentare sau nelamuriri, astept de asemenea sa lasati un mesaj aici, si va voi raspunde indata.

Yahoo Messenger : corina.oriflame

Inregistrare online Oriflame: :link: (click)

4Qn7oKL.gif cjZhNAh.gifsykL3n4.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.