Jump to content
Sign in to follow this  
gaby

Sugestii Pentru Imbunatatirea Forumului

Recommended Posts

Mai bine pastram traditia cu grupurile (dupa nr de posturi). Oricum, din moment ce forumul e unul IT, mai bine mergea unul pe domeniul asta, si eu sincer nu prea am chef de concursuri, mai ales dupa cel de anu trecut cu licentele windows

De ce nu spui asa ?

Asta vroiam sa aud.Doar nu era sa fac un topic la care sa postez numa' eu,mai ceva ca aici : 

Forumul nu e populat. oamenii vin, ii ajutam cu problemele si pleaca. poate mai aduce gaby si o alta nisa forumului, cum e forumul softpedia

Fa un topic daca vrei "in special despre Arduino". Daca ar fi sa facem cate o categorie pentru fiecare specializare... mai ales ca suntem si putini, iar pasionati mai rar.

ai drepate. poti sa imi dai si numarul utilizatorilor activi ? Ca adevarul e ca si eu am contul meu facut din 01.02.2012 si am intrat doar cat sa imi rezolv problemele :D iar acum in ultimul timp, neavand ce facem am inceput sa stau numa pe forumuri.

Forumul nu e populat,oamenii vin,îi ajutam cu problemele si pleaca.

Eu am ales sa mai raman pe acest forum chiar si dupa ce mi-am rezolvat problema,deoarece imi place sa fac schimb de idei si sa aflu lucruri noi.

Nu se mai pot adauga cateva elemente la tabelurile "Recent Topics" si "Latest Posts" ?

Adica in loc de 5 sa fie...7 sa zicem...

Voi ce ziceti? :-?

Vorbeam pentru vizitatori care nu prea dau atentie lucrurilor dinafara......"centrului" (centrul paginii)....adica..... ma nu stiu cum sa iti zic. Gandeste-te ca la o reclama, nimeni nu citeste "scrisul ala mic de la marginea ecranului". 

Nu stiu daca ati inteles ce vroiam sa spun.....

Ai primit 500 Internal Server Error pe PC Troubleshooting? Daca da, probabil a fost o mica problema temporara cu gazduirea.