Jump to content

Ipb 1.3 Free Download


gaby

Recommended Posts

Am decis sa uploadez pe forum versiunea oferita gratis de Invision Power Board cu ceva timp in urma, este vorba de Invision Power Board 1.3 Final prescurtat spus IPB 1.3 final.

O puteti folosii pentru a avea un forumu cu mai multe modificari deja instalate, si ceva mai aspectuos fata de phpbb, bineinteles aici intervenind si temele.

IPB_1.3_Final.zip

exelh7.gifDownload via FileFront

  • Upvote 3

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

este atasat, un tutorial de instalare oficial in arhiva, dezarhiveaz-o, apoi dute in Discul local unde ai dezarvihat kitul de instalare in: 1p3Final\Documentation\Installation Guide si da dublu click pe install_guide.html , ti se va deschide in internet explorer, mozilla sau opera depinde ce browser ai setat default.

eu zic ca mai bine de atat nu se poate explica... trebuie doar sa sti putina engleza si sa urmezi pasii spusi acolo.

daca te incurci pe undeva spune-mi si te voi ajuta. ;)

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

IPB este mai frumos si are mai multe moduri deja instalate, si phpbb 3 are si el cateva moduri instalate, si am vazut ca e destul de misto si el.

totusi dintre IPB 1.3 si phpbb3 cred ca as alege phpbb 3 deoarece IPB 1.3 este o versiune destul de vechiuta...

dar dintre ultima versiune de IPB si Phpbb 3 categoric as alege IPB.

totul ramane la alegerea ta...

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

imi da eroare cand vreau sa ma inregistrez : " Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:Sorry, you are not permitted to use this board"

AssassinsCreedSig2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.