Jump to content
gaby

Detalii despre grupurile de utilizatori de pe forum

Recommended Posts

Sau, fac eu asta cand vad topicul din Banari / Suspendari / Avertizari

Acum, că GoH mai are puţin până la 5000 de mesaje, poate îl trântim introducem într-un grup nou, F5Lz8.jpgSenior Members. :D

Niciodata cand intri pe un site nu se cer functii ''midnight'', in primu rand trebuie sa respecti regulile impuse de respectivul Chat/Site, si sa aduci '' valoare'' site-ului. Interesante reguli gaby,felicitari, dar ca membru sa zic asa nu am acces la anumite lucruri, dar nu-i nimic... Un regulament foarte frumos, sii... ce sa mai zic, The Best ... Numai bine....

Niciodata cand intri pe un site nu se cer functii ''midnight'', in primu rand trebuie sa respecti regulile impuse de respectivul Chat/Site, si sa aduci '' valoare'' site-ului. Interesante reguli gaby,felicitari, dar ca membru sa zic asa nu am acces la anumite lucruri, dar nu-i nimic... Un regulament foarte frumos, sii... ce sa mai zic, The Best ... Numai bine....

+Midnight a întrebat cum poate deveni VIP, nu a zis: "dă-mi VIP! (că de nu te sparg)", etc.

Şi la care regulament te referi? Acela scurt (făcut da gaby) sau cel mai lung (făcut de mine)?

Well well well ...

Banned - în caz că eşti banat :bag:

Guest - nici nu trebuie

Validating - ştim

Member - ştim

+Helper - când depăşeşti 199 de posturi

vetstar.gifVeteran - când depăşteşti 499 de posturi

Ambasador - când depăşteşti 999 de posturi

Moderator - există a existat topic

Administrator - nu se dă (logic)

Acum, care sunt cerinţele pentru a deveni VIP, ţinând cont că Ambasadorii au facilităţi mai mari?

ai grija ce zici la asta ca ai contu banat Pav

Am zis că dacă eşti porcovan, te banează. :))

La asta m-am referit.

Acum, care sunt cerinţele pentru a deveni VIP, ţinând cont că Ambasadorii au facilităţi mai mari?

Pai, eu cred ca scrie in primul post :D:

VIP - utilizatorii din acest grup sunt persoane fara limitari, cu iconita si culoare speciala, in care echipa de administrare are incredere. (incredere care se capata din vechime si pertinenta activitatii)