Jump to content
gaby

Detalii despre grupurile de utilizatori de pe forum

Recommended Posts

VIP - utilizatorii din acest grup sunt persoane fara limitari, cu iconita si culoare speciala, in care echipa de administrare are incredere. (incredere care se capata din vechime si pertinenta activitatii)

mai pe scurt... daca vrei VIP nu ne contacta, te contactam noi daca credem ca meriti

Pai, eu cred ca scrie in primul post :D:

Vip - utilizatorii din acest grup sunt persoane fara limitari, cu iconita si culoare speciala, in care echipa de administrare are incredere. (incredere care se capata din vechime si pertinenta activitatii)

OK, dar prin vechime aş putea aduna foarte uşor posturi şi aş deveni astfel Ambasador, care are mai multe facilităţi: pot vedea acea arie ascunsă, post-delete, pot edita posturile altora (cred), etc. La asta mă refeream iniţial.

Mai pe scurt: Cu ce mă avantajează dacă mă străduiesc să devin Vip, dacă pot face numai posturi şi devin Ambasador (acesta având, în cele din urmă, mai multe facilităţi)?

Ambasador poate vedea doar forumu ala si sterge (mai bine zis sa ascunda ca se poate da restore) posturi/topicuri... dar stai linistit ca nu se discuta pe forumul ala.

Staţi liniştiţi că am eu metodele mele de a vedea ce se discută pe aria aia. :)) (şi nu trimit niciun PM la moderator/ admin ca să aflu).

Era de asteptat... ma gandeam demult ca o poti vedea.

Era de asteptat... ma gandeam demult ca o poti vedea.

Nu, n-o pot vedea; dar am eu metoda mea secretă :P.

Metoda secreta nu poate fi decat gabryel32.

Intr-adevar, cred ca voi oferi mai multe permisiuni grupului VIP.

VIP-ul este si trebuie sa fie un grad onorific, nu trebuie sa aiba accese speciale, ci prin definitie trebuie sa fie, scutit de anumite reguli impuse de utilizatori, un fel de "imunitate", ultimul nivel de utilizator, utilizator special... Totusi nu cred ca pe forumuri e foarte bine utilizat, cand majoritatea aspira la mod+.

Da gata toata lumea :))) hai ma implic in zona Joculete forumiste.. Acolo e "misto" .. :)

Da gata toata lumea :))) hai ma implic in zona Joculete forumiste.. Acolo e "misto" .. :)

Poţi să faci şi 100000 de posturi acolo. Nu ţi se ia niciunul în considerare.

Unii deja s-au apucat să strângă niște posturi pe ici, pe colo, cu niște Post-hunt. Până și pe un forum IT fac asta :)).

On-Topic: Păi și VIP cine primește? După abrevieri, îmi dau seama că persoanele importante au, dar trebuie să fii prin Guvern sau ceva de genul ca să primești acest rank? Sau nici nu mai există? :))

V.I.P nu este decât Corina.. De obicei acel rank au accese ca și Ambasadors, dupã cum scria + rank-ul vip primesc persoanele de încredre și care cu adevãrat meritã.. Zic eu :)

V.I.P nu este decât Corina.. De obicei acel rank au accese ca și Ambasadors, dupã cum scria + rank-ul vip primesc persoanele de încredre și care cu adevãrat meritã.. Zic eu :)

Păi dacă e așa, atunci de ce nu am rank V.I.P.? :))

Păi dacă e așa, atunci de ce nu am rank V.I.P.? :))

Pentru ca esti nou si momentan nu ne-am dat seama de ce poti.