Jump to content

Propunere Redenumire Drivere & Bios In Drivere & Bios & Benchmarks


Recommended Posts

Daca e sa o luam asa, ar trebui un loc 'anume' pentru fiecare firmitura. Tine de hardware/software, ai categorie, postezi in functie de subiect, ce e asa greu?

Sau vrei sa fie ca pe Softpedia, or whatever. Discutie inutila, sincer. Ti-a venit tie asa, deodata. :bag:

fWy1P.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Daca e sa o luam asa, ar trebui un loc 'anume' pentru fiecare firmitura.

nope. Asta e singura firmitură rămasă.

Tine de hardware/software, ai categorie, postezi in functie de subiect, ce e asa greu?

Dacă e să luăm postura de faţă, nu ai nicio categorie potrivită în care să postezi subiectul despre care se discută în acest topic.

Discutie inutila, sincer. Ti-a venit tie asa, deodata.

Discuţia asta "inutilă" poate fi utilă pentru alţii.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Irelevant, e o sugestie si e la locul ei.

Da, ştiu prea bine că am postat acest topic în categoria potrivită.

Exista butonul de cautare care e foarte util.

Da, dar dacă ne aducem bine aminte, eram bucuroşi când gaby a rostit vorbe de duh: "am împărţit aria Windows în categoriile potrivite".

Benchmark-uri e un capitol foarte important în aria Hardware. Altfel, nu îmi poţi demonstra că un Intel pentium IV de exemplu, e mai slab faţă de ultima generaţie de Intel core i7 dacă nu ar exista aceste Benchmarkuri (adică teste, pe înţelesul tuturor).

Link to comment
Share on other sites

Benchmark-uri e un capitol foarte important în aria Hardware. Altfel, nu îmi poţi demonstra că un Intel pentium IV de exemplu, e mai slab faţă de ultima generaţie de Intel core i7 dacă nu ar exista aceste Benchmarkuri (adică teste, pe înţelesul tuturor).

Si din nou, categoria Hardware iti sta la dispozitie. Cu un titlu relevant, poate fi gasit usor. Oh God, why am I even trying. kbye

fWy1P.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Ce-ai aici. Ia faceti un pool, iar daca Gaby va fi de acord, iar rezultatul pool-ului va fi asemanator cu cel a lui Gaby, probabil ca se va schimba numele.

gaby e sefu' al mare. Daca el vrea, si altii sunt indiferenti, crezi ca o sa amane?

Link to comment
Share on other sites

Asa cum am spus-o si in alte topicuri, consider ca o categorie merita schimbata/creata in momentul in care exista un motiv pentru asta. Mai exact, de ce as schimba acum titlul cand nu exista topicuri cu benchmarking-uri?

Daca voi vedea ca se inmultesc topicurile de genul asta, se va lua o decizie, fara indoiala.

P.S: Deocamdata, in categoria Hardware exista un subforum numit: Diverse, ce are ca descriere: "Aici discutam despre orice tine de hardware si nu se incadreaza in categoriile de mai sus !"

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.