Jump to content
Sign in to follow this  
gaby

Bani Infiniti In Assassin's Creed 4: Black Flag

Recommended Posts

Banii din Assassin's Creed 4: Black Flag pot fi folositi ca si in titlurile precedente ale seriei pentru a imbunatati armele, pentru a cumpara altele noi, pentru a cumpara haine, nave, munitie, sau proprietati. Pentru cei care cauta o metoda usoara de a face bani rapid in Assassin's Creed 4: Black Flag (la infinit) va prezint un truc care ar trebui sa va multumeasca.

Pentru a putea beneficia de aceasta metoda trebuie sa ajungeti pana la Sequence 2, memory 3 in modul story, la obiectivul optional numit “Pickpocket All Templars", unde va trebui sa jefuiti 3 templieri aflati in jurul unei mese rotunde :P. Ideea trucului este ca ii puteti jefui la nesfarsit dupa urmatoarea schema:

Ii jefuiti pentru prima oara -> apasati ESC -> odata ajunsi in meniul jocului accesati optiunea Reload -> Reload last checkpoint -> ii jefuiti din nou iar bani se vor aduna de fiecare data.

Repetati aceasta schema de oricate ori doriti.

* Daca ati trecut deja de Sequence 2, memory 3, va puteti intoarce la acea secventa a jocului prin intermediul optiunii "progress tracker". Dupa ce adunati banii necesari, iesiti din modul story si intrati din nou, banii adunati vor fi disponibili in secventa curenta.

Hmmmm si iti ia un infinit sa faci bani infiniti ..sau cum ? =))

Jocul cand il mai joci :P

Oricum eu nici n-am vazut ca aveam misiune optionala de jefuit, am trecut mai departe :D

De-atunci sunt mai atent.

Frumos truc, dar daca vrei mai multi bani poti folosi cheat engine sau un trainer.Adica asta-i ca o sabie cu 2 taisuri, dupa ce-ti faci toate uneltele/armele la maxim dispera famercul jocului unde te chinui sa bati 4 muschetari :P

M-am dus de curiozitate sa ma bat cu 2 Legendary Ships... Nici n-am ajuns in raza de actiune, ca sa apuc sa trag, si deja imi luasera 2 liniute de health..... cu mortarul bineinteles. M-am intors si-am fugit. =))

Sunt de level 99 si sunt 2. Oricum cred ca trageam ca in gelatina, nu pateau nimic.