Jump to content

Domenii .com .net .org Gratis


Godfather

Recommended Posts

Daca ai legatura cu ei stii, daca nu ai legatura cu ei dar ai luat un domeniu de la ei ar trebui sa stii:

1. Domeniile sunt inregistrate pe numele tau/proprietarului sau pe numele celui care le inregistreaza?

2. Chestiile astea de mai jos par dubioase, dar, poate nu le inteleg eu cum trebuie:

 

Il inregistrez in 48h fara access la ns-uri!
Atentie, se prea-poate sa apara o eroare la inregistrare si domenile nu vor mai fi disponibile.

 

P.S: Gratis = fara bani, fara plata, degeaba. Ori acolo se cer niste servicii (posturi), deci, nu e chiar gratis.

P.S2: Nu mi-o lua in nume de rau, sunt doar niste lucruri la care participantii trebuie sa aibe grija, ca sa nu se trezeasca pacaliti.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Daca ai legatura cu ei stii, daca nu ai legatura cu ei dar ai luat un domeniu de la ei ar trebui sa stii:

1. Domeniile sunt inregistrate pe numele tau/proprietarului sau pe numele celui care le inregistreaza?

2. Chestiile astea de mai jos par dubioase, dar, poate nu le inteleg eu cum trebuie:

 

Il inregistrez in 48h fara access la ns-uri!

Atentie, se prea-poate sa apara o eroare la inregistrare si domenile nu vor mai fi disponibile.

 

P.S: Gratis = fara bani, fara plata, degeaba. Ori acolo se cer niste servicii (posturi), deci, nu e chiar gratis.

P.S2: Nu mi-o lua in nume de rau, sunt doar niste lucruri la care participantii trebuie sa aibe grija, ca sa nu se trezeasca pacaliti.

 

Mie mi se par gratis, 10 posturi le faci in 5 minute... (nu, nu am legatura cu ei)

1. Cred ca pe numele propietarului, nu mia cerut numele meu doar nameserverele care sa le puna.

Only The Godfather.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.