Jump to content
mao

Afirmatii Gresite La Adresa Unui Membru

Recommended Posts

Gaby si GodsOtherHand sustin ca eu am furat un computer adica asta altele) si eu am acel computer de pe site-ul pretulok.ro unde am facut comanda si am confirmato.Cand a venit curierul am verificat coletul,platit.Cer warm pt unul dintre ei.Cei de la pretulok.ro pot confirma ca am cumparat de la ei.Rog sa luati masuri nu ca unuii ca gaby ce unplu forumul de spam.

Nu am afirmat ca ai furat calculatorul. A fost si a ramas o intrebare. Am facut putin haz de necaz.

Am vrut sa iti semnalez subtil ca atunci cand vinzi un calculator ar trebui sa il vinzi asa cum ti-ar place si tie sa il primesti; fara parola la BIOS, Windows, criptari ale HDD-ului sau mai stiu eu ce.

Why even bother... Gaby, te rog sterge postu meu din threadu ala (daca poti) sa fie si Mao fericit si sa poata da din coada si el.

love is a verb
Love is a doing word

Ok multumesc dar fara faze de genul asta pe viitor.Eu am toate actele la ce cumpar si vand. In puls eu repar retele de internet la un isp. respectat la noi.

In plus, tu esti si certat cu limba romana, certat rau de tot..si cam tot ce spui despre ce faci, mie mi se pare o hiperbolizare a muncii pe care o prestezi, in general...  De ce te chinui, sincer ? De ce vrei asa tare sa impresionezi ?

Nu vreau,sa impresionez. Gaby e admin,lasa-l ca mai greseste si el,dar din asa ceva incepe tot-ul.Luati masuri.

Fa-ti overclock la neuron

vin si eu cu off topic, ca aceasta propozitie e cea mai epica pe care am auzit-o in asa subiect :))

rep + :))

Rog un administrtor sa stearga topicul unde eu vand un computer cu 400 lei noi.Acum merge bine o sa il pastrez,pentru mine.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...