Jump to content

Pareri Si Download Tema Forum De Gaming (Gs)


Grekku

Recommended Posts

De curand am incercat sa fac o tema pentru IPB, dar na nu mi-a iesit cum mi-am dorit ...

Apoi l-am intalnit pe SkepT (si el vroia sa faca o tema ipb) ..asa ca am facut una :)) FERICIREEE ne-a iesit .

Tema nu este facuta  fix de la 0 , ea este editata  de la o tema deflection  .

 Dupa mine tema arata OK ... din pacate nu am un demo , dar va las linkul de download al temei .... Sper sa va placa si sa reveniti cu un reply !!

 

Skin SET : gs-theme.xml.gz - 256.1 Kb

Image SET images-gs-images.xml.gz - 823.5 Kb

  • Upvote 1

Fara semnaturi abuzive.

Link to comment
Share on other sites

Presimt ca o sa te superi pe mine pentru asta dar ... cu ce difera tema ta de

Nu incerc sa te critic , doar vreau sa iti spun ca diversitatea este mai mult decat necesara in ultimul timp .

Multa bafta !

Nu ma supar deloc . Tema asta e destul de diferita fata de aia , tot ce e identic sunt culorile alea orange , in rest totul e diferit daca te uiti atent .

Nu stau acum sa iti arat toate diferentele , dar iti zic cateva : toate culorile de la mine sunt orange , (LA EL VERZI) , cand vizualizezi un topic si te uiti la membrul ce e postat la mine e simplu , ca la carte , (la el  e modificat ), unde scrie TOPICS/REPLIES , liniile alea de despartire sunt modificate... etc

 

Tema aia am vazut-o de mai multe ori (nu identica doar ca era meniul orange tot.. )

Fara semnaturi abuzive.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

De ce as pune copyright sub numele tau inloc de IPBFocus? Modificari in care nu vad nimic nou fata de skinu original. Ca schimbi culoarea, maintitle si brandingu nu inseamna ca ai creat un skin.

PHP Developer - Not available for freelancing right now

Daca ai de gand sa postezi la categoria IPB, nu uita sa citesti regulamentul: Link regulament

Link to comment
Share on other sites

De ce as pune copyright sub numele tau inloc de IPBFocus? Modificari in care nu vad nimic nou fata de skinu original. Ca schimbi culoarea, maintitle si brandingu nu inseamna ca ai creat un skin.

Ai putea lasa IPBFocus , nu ma supar chiar deloc ...

Ca sa sti de acum , nu am modificat doar culorile/maintitleul si brandingu , am mai modificat multe alte chesti .. [Am spus de la inceput ca tema nu e facuta de la 0 ]

 

 

 

 

Prietene, skinul ăsta este de pe darkz.ro , niște imagini, și niște iconițe schimbate !

Numai te da mare , și eu știu să fac ce ai făcut tu ! =))

 

 

Aha..... acum am observat si eu ca seamana .. nu peste tot ,dar seamana .. Nu am furat tema de la ei , cand am facut tema am luat culorile de pe highplay ..

Nu ma asteptam sa gasesc o tema aproape identica cu a mea pe o comunitate...

Fara semnaturi abuzive.

Link to comment
Share on other sites

Fiecare muncește pentru tema lui, zicând că după ce a terminat-o de editat (cu tot cu imagini, etc), zice că gata, e a lui. Ca și muncă depusă da, a muncit, oricine face asta. Ca și creații HTML, prea mult nu ai făcut. Pe noi nu ne interesează Photoshop, aia este doar aspect. Pe noi ne interesează ce ai făcut interesant în CSS, în HTML, în PHP, etc. Așa temă fac eu zilnic dacă am timp, chiar mai bună de atât :)))

Link to comment
Share on other sites

Fiecare muncește pentru tema lui, zicând că după ce a terminat-o de editat (cu tot cu imagini, etc), zice că gata, e a lui. Ca și muncă depusă da, a muncit, oricine face asta. Ca și creații HTML, prea mult nu ai făcut. Pe noi nu ne interesează Photoshop, aia este doar aspect. Pe noi ne interesează ce ai făcut interesant în CSS, în HTML, în PHP, etc. Așa temă fac eu zilnic dacă am timp, chiar mai bună de atât :)))

Multumesc pentru comentarii . Am modificat mai mult decat crezi in css / html . Dupa cum se vede zici ca e putin , dar daca te uiti atent crede-ma nu e asa putin ..Am tinut sa precizez ca e prima mea tema in ipb decii ...  a 2 a va fi mult mai frumoasa.

Fara semnaturi abuzive.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.