Jump to content

Propuneri & Sugestii Gta-Zone.ro


Recommended Posts

Aveti voi lag ie unu merge super mega usor daca aveti net din sarma ..

 mie unu mise pare un forum foarte activ zic eu rara- vezi asa si nu sunt boti ca la gta-mp sau sa-mp

GTA-mp si sa-mp.ro sunt comunitati vechi, au un renume si o istorie ''bogata'', te asigur eu ca au playeri si nu au boti. Insa, multumesc pentru feedback.

Link to comment
Share on other sites

Iar ai probleme la ea , când sunt logat se mişcă bine , dar  dacă mă pun vizitator , pff..

Iar, esti singurul ce ai problema asta. : Cum de nu s-a mai plans nimeni pana acum? Am pachet de 9 euro de la BTSTelecom, si le-am si comunicat, au testat de pe alte pc-uri si au spus ca nu exista problema asta.

 

//revin cu poza ticket daca trebuie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Câteva propuneri.

 

1# - Scoate ditqamai anunțurile din chat și ăla ”Bun venit pe bla bla”

2# - Scoate traffic generator.

3# - Scoate sau modifică timpul de rotație de la butoanele din meniu , pune-l pe 5s.

4# - Încearcă să faci mai puține categorii , mă plictisesc când dau scroll să ajung la board_stats.

5# - Scoate și member of the month , înregistrează-te și facebook.

6# - La câteva secțiuni , descrierea se tot f**e dintr-o parte-n ala , e stresantă.

7# - La maintitle lasă doar border-bottom , right și left scoate-le.

8# - Schimbă culoarea d la text-ul ”REPLIES ȘI TOPICS” fă-o mai închisă.

 

Astea-s propunerile mele , sper să mă apreciezi , mi-am dat cu părerea , acum faci ce vrei.

  • Downvote 1

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Câteva propuneri.

 

1# - Scoate ditqamai anunțurile din chat și ăla ”Bun venit pe bla bla”

2# - Scoate traffic generator.

3# - Scoate sau modifică timpul de rotație de la butoanele din meniu , pune-l pe 5s.

4# - Încearcă să faci mai puține categorii , mă plictisesc când dau scroll să ajung la board_stats.

5# - Scoate și member of the month , înregistrează-te și facebook.

6# - La câteva secțiuni , descrierea se tot f**e dintr-o parte-n ala , e stresantă.

7# - La maintitle lasă doar border-bottom , right și left scoate-le.

8# - Schimbă culoarea d la text-ul ”REPLIES ȘI TOPICS” fă-o mai închisă.

 

Astea-s propunerile mele , sper să mă apreciezi , mi-am dat cu părerea , acum faci ce vrei.

Asa, sa incepem.

N-o sa se intample, majoritatea n-au rost. Referitor la 4, ce categorii ai vrea sa fie adaugate? Odata ce este un site in mare doar pentru GTA si putin IT / Web. Referitor la 6, eu am facut asta. Sugestiile ce tin de tema sunt tampite, sincer. Am incercat sa fac ceva sigur si unic. Si sa inchei, repet, nu folosesc Trafic Generator. Hook-ul Most Online Today il vad doar eu pentru a ca nu are rost sa-l bag, sunt zile in care se depaseste de 200 online / zi. 10464137_826017994102305_696800353606116

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.