Jump to content

Pareri # Darkvibe Romania


Recommended Posts

Totul e original si bine gandit asta imi place la uni dintre voi .

Succes cu comunitatea.

                                                                                    jocuri-468x60.png

                   

                                                                                                   Recomand cu incredere HZone Romania - Webhost Calitate Maxima 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

@Filip : ce e al tau e pus de o parte.

Frumos,elegand,nu prea impopotonat , culori care nu deranjeaza, chestii unice..

Ştii ca ti-am zks si pe mess,ca ai fani,multi au inceput sa copieze si noul skin dv..

 

Multumesc.(tuturor)

 

Nu-i nimic, lasa-i sa fure. Imediat vine alta tema, so .. stay tunned.

www.evict.ro

EVICTro

loading1.gif

Link to comment
Share on other sites

Superb skinul ! Ar fii frumos sa o pui si pe net

LOL! Cica sa o puna pe net. El munceste la o tema originala ca sa apara pe toate comunitatile? Invatati-va si voi sa va creati o tema, sunt mii de tutoriale aici.

Super tema, este o originala si asta e cel mai important. Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Toate temele create de el au fost apreciate , si ulterior copiate ,abea astept sa vad noua tema darkvibe , si pregateste o tema noua si pentru pw****.ro , astept sa vad si acolo ce notiuni noi si originale va folosi , ma surprinde de la skin la skin.

daina mucles daina deles

 

Link to comment
Share on other sites

Tema actuala o sa apara pe internet, dar din pacate pentru unii, nu va fi free.

 

Tema la care lucrez e gata in proportie de 20%, merge destul de greu treaba fiindca iau fiecare fisier la rand si il modific, am modificat deja vreo 4 hook-uri, prima pagina  (fara footer) si putin in topicview. Am scos cateva lucruri care erau default in ipb si le-am adaugat intr-o alta forma care sa ocupe mai putin spatiu si sa arate mai "elegant", gen input-ul pentru search nu mai exista, este doar un buton intre acel plic si icoana de la notificari, avatarele din hook-urile recet topics, birthdays au disparut si alea, etc.

 

Pentru tema pwnned va trebui sa mai asteptati o perioada, fiindca unul dintre fondatori a sters-o in timp ce eu lucram la ea, iar acum trebuie sa o iau de la 0. No problem...

 

Multumesc de prareri.

 

P.S: Lucrez si la un nou serverlist (cel din categoria serverelor).

www.evict.ro

EVICTro

loading1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu e asa frumoasa tema dar merge :)

 

Adevarat.

 

Tema este prea "intunecata". Adauga-i un strop de culoare, de preferat acel portocaliu pe care il folosesti la logo. La meniu poti adauga un alt background, acela nu este chiar potrivit...iar la hover-ul linkurilor pune alta culoare, nu alb. Ulterior, ar merge si un hover la avatarele de la ultimele mesaje.

Link to comment
Share on other sites

Nu e asa frumoasa tema dar merge :)

 

Inchide ca te sun eu.

 

Nu il pup in fund sau chestii de genul asta , imi e prieten, dar cand vei face tu skin-uri ca ale lui,atunci sa comentezi.

 

 

Arata bine tema dar e prea intunecata abia daca intelegi ceva

 

Iti recomand o restabilire a culorilor monitorului, eu le-am reconfigurat de curand si se vede foarte foarte frumos skin-ul.

 

 

ON: Tema este frumoasa , sidebar-ul arata minunat , ckeditorul este splendid , bravo !

daina mucles daina deles

 

Link to comment
Share on other sites

Inchide ca te sun eu.

 

Nu il pup in fund sau chestii de genul asta , imi e prieten, dar cand vei face tu skin-uri ca ale lui,atunci sa comentezi.

 

 

 

Iti recomand o restabilire a culorilor monitorului, eu le-am reconfigurat de curand si se vede foarte foarte frumos skin-ul.

 

 

ON: Tema este frumoasa , sidebar-ul arata minunat , ckeditorul este splendid , bravo !

Comentez ce vreau eu :) daca tu il pupi in fund e problema ta eu zic adevarul :)

Nu sari in ajutor batman ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am descoperit o mica problema. Cand duci mouse-ul pe un buton din menu incep sa palpaie anumite culori de pe tema.

 

Fara sa duc mouse-ul pe buton :
p4FG2P7.png

Cand duc mouse-ul pe buton :
eltcy9S.png

Iese ceva de genul cand duc mouse-ul pe un buton din menu doar ca palpaie doar odata.

NEr5ZuU.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.