Jump to content

Program Pentru A Folosi Scanner-Ul De La Multifunctionala?


Cristina74

Recommended Posts

Buna! Nu am mai folosit de mult multifunctionala HP pentru ca nu mai era nevoie si am dezinstalat softul pentru ca ocupa spatiu si la mine e important pentru ca am doar 1 GB RAM., Recent am nevoie doar de scanner dar nu vreu sa instalez tot softul de la multifunctionala doar pentru asta. Am folosit in trecut la recomandarea unui prieten un astfel de soft care era bun pentru scanner la alta multifunctionala care nu scana cu softul original dar am uitat cum se numea. Stiu doar ca avea un icon rosu.

Link to comment
Share on other sites

Ce multifunctionala ai? Eu as zice sa folosesti soft-ul original (pentru a evita problemele de incompatibiliate), nu ar trebui sa manance mult RAM, eventual il scoti de la startup si il folosesti doar la nevoie.

Te-ai inregistrat? Ne-ar placea sa te prezinti.

Cum pot sustine forumul?
Cumpara de la eMag folosind acest link.
--------------------
oG2BN9d.gifse1WdXd.gifQG6MtmI.gifRHYjDzD.gifG5p1wui.gif

Link to comment
Share on other sites

Ce multifunctionala ai? Eu as zice sa folosesti soft-ul original (pentru a evita problemele de incompatibiliate), nu ar trebui sa manance mult RAM, eventual il scoti de la startup si il folosesti doar la nevoie.

M-am gandit la ce ai zis si am zis sa incerc. Multifunctionala e hp. Problema mea este si ca nu mai imi pot instala direct de pe cd pentru ca s-a stricat cdrom-ul si nu mai citeste nimic. Asa ca am cautat driver-ul online si asa am aflat si de ce inainte manca mult spatiu. Era pentru ca venea la pachet cu alte programe auxiliare in afara de driver, programe pe care de altfel nu le foloseam. Dar cu driverul luat de pe site am reusit sa selectez eu ce programe vreau sa instalez fara sa mi le puna pe toate la pachet.

Multumesc mult pentru sugestie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.