Jump to content
robotboy

Data De Lansare Oficiala Pentru Gta 5 Pe Pc?

Recommended Posts

Cand apare pana la urma Grand Theft Auto 5 pe PC? Am vazut ca mai sunt topicuri create insa in fiecare este indicata o alta data. Stiu ca au mai fost amanari, chiar recent. Deci, cand apare oficial GTA 5 pe PC?

Pot sa-l amane si de 20 de ori. Cu fiecare amanare, asteptarile cresc. Cand e gata, sa fie gata...

La mine scad .  :)) 

deci voi chiar preferati un joc plin de buguri de care sa va plangeti ca e plin de buguri si pe care sa nu il puteti juca pentru ca e plin de buguri?

Dar cate bug - uri sa fi gasit ei la jocul asta ?

Zic din 2012 ca - l scot si am ajuns in 2015 , they taking it too far ...

exceptand motivele economice, da.. dc altceva sal amane?

Codul pentru versiunea de PC difera de codul pentru versiunea de ps/xbox (care iarasi difera intre ele). Mai ales ca jocurile astea au prioritate pe console.. inseamna ca ajungi sa ai decizii luate in favoarea versiunii pe consola, care creaza probleme pentru versiunea de PC. (acuma eu nu prea am experienta cu crearea de soft consola/pc, dar mam jucat cu android/pc.. si pot sa iti zic ca pana si acelasi cod se comporta diferit in unele cazuri pe platforme diferite. Nu pentru ca ar fi probleme cu platforma, ci se intampla sa faci unele greseli care nu se manifesta decat in anumite conditii.. conditii care pe o anumita platforma, din diferite motive, nu se ivesc)

Motivul este evident $$$ daca au lansat GTA 5 pe consolele actuale sa fac oleaca de banuti înainte de a lansa pe pc si sa fie furati de pirati.Banu conduce .

Nu. GTA 5 va fi lansat maine.

Specificatiile de sistem sunt aici:

Corect! Specificatiile aici: :)):D.

P.S: Ambele jocuri au fost deja lansate, si sunt disponibile pe Steam si alte magazine.