Jump to content

Cum Pot Edita Nr. De Membrii / Posturi Din Baza De Date Mysql ?


Blackste1nN

Recommended Posts

Cum pot edita nr. de membrii / posturi din baza de date Mysql pe un back up .sql. Platforma folosita; IP. Board.

 

//Nu vreau reply-uri gen; mai bine e sa ramai cu membrii tai, decat sa creezi boti, s.a.m.d. Caut de mult asa ceva, este o curiozitate de a mea!

Link to comment
Share on other sites

Te-aș ajuta.. Dar, spune-mi ! Pentru ce vrei să afli acest lucru?

1.Pentru a te da mare că ai comunitate cu 3000 membrii și 10000 posturi, iar apoi să obții sponsorizări?

2.Pentru a vinde comunitatea și a face bani pe nedrept?

M-am contrazis cu cineva si vreau sa-i demonstrez ca o pot face. Daca te ajuta cu ceva, eu activez pe forumul din descrierea mea.

 

Poti sa vezi acolo modificarile la post-uri / membrii, daca hotarasti sa-mi dai cateva sfaturi / tutoriale.

Link to comment
Share on other sites

Sigur este doar o curiozitate din multe altele ale unui copil de 14 ani care nu are ce face cu banii si-a deschis o comunitate pentru gaming ca orice alt copil normal si din intamplare si-a dat seama de ceva nu are cum sa o populeze ... sponsorizarile nu vin fara vizitatori .. deci in concluzie doar dai bani .. nu castigi nimic :) nu vei pacali pe nimeni cu modificarea statisticilor... pentu ca daca tu ai un trafic de 3-4 vizitatori unici pe zi e clar ca nu ai cum sa ai 100000 de posturi .. plus ca la un calcul simplu in statisticile fiecarui forum se va vedea ca nu ajungi la posturile pe care le vei pune tu in statistici... Concluzia FA reclama

iFwYryB.jpg

Link to comment
Share on other sites

:)) De ce să o spun? Dă-mi un motiv întemeiat și o să o postez.

Oricum, aceea are legătură cu fișierul .sql al forumului ( baza de date mysql ).

Daca nu aveai de gand sa o postezi , trebuia sa stai in banca ta...

sa nu faci post doar pentru +1

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Nimeni nu o să-ți spună , topic făcut pt. +1 :-j. Dacă vrei să ști , poți din acp, din boardIndexTemplate ( Look&Feel ) cauți total_members și înloc de codul ăla pui suma :-j dar nu se mărește când înregistrezi un nou membru , așa că :)

Link to comment
Share on other sites

Daca nu aveai de gand sa o postezi , trebuia sa stai in banca ta...

sa nu faci post doar pentru +1

Nu fac pentru +1 :)) Asta e prima dată când am auzit asta. Apropo, eu i-am dat răspuns. Add Member sau, cum a spus Marian:

 

 

Nimeni nu o să-ți spună , topic făcut pt. +1 :-j. Dacă vrei să ști , poți din acp, din boardIndexTemplate ( Look&Feel ) cauți total_members și înloc de codul ăla pui suma :-j dar nu se mărește când înregistrezi un nou membru , așa că :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.