Jump to content
Sign in to follow this  
c4strike

Propuneri & Sugestii C4Strike

Recommended Posts

decât un plagiator că ține oneping :)) eu măcar fac comunitatea când vreu la ce oră vreu o fac de plăcere să nu îmi pierd timp aiurea 
aaa Comunități care apăr și se închid peste noapte....... serios communitatea mea e mai vechie decât oneping tău cu 3 ani așa că fă păși copile 

Comunitati care apar si se inchid peste noapte.......

PS PT DOAMNU HACKER C4STRIKE A FOST INREGISTRAT PRIN 2009 SI PRELOAT DE MINE PRIN 2012 CAND AM DESCHID EU PRIMA MEA COMM ADICA ACUM 15 ANI U NICI NU AI FOST NASCUT U ALA CARE SE PLIMBA PRIN 20 DE COMMUNITATI VII SI COMENTEZI AIUREA DE COMM MEA MA PLAGIATORULE TINETI GURA FUGI LA FUNCKER SI PLNAGI CA SA LOAT OMS DE TINE =)) 

• Downvote 3

PS PT DOAMNU HACKER C4STRIKE A FOST INREGISTRAT PRIN 2009 SI PRELOAT DE MINE PRIN 2012 CAND AM DESCHID EU PRIMA MEA COMM ADICA ACUM 15 ANI U NICI NU AI FOST NASCUT U ALA CARE SE PLIMBA PRIN 20 DE COMMUNITATI VII SI COMENTEZI AIUREA DE COMM MEA MA PLAGIATORULE TINETI GURA FUGI LA FUNCKER SI PLNAGI CA SA LOAT OMS DE TINE =))

Ar fi cazu sa taci , si nu are funcker ce cauta in posturile tale . Nu vreau sa-ma cert aici ...... eu am spus parerea mea si nu mai fi tare in clanta!! si cu asta adios copilas

• Downvote 1

Ar fi cazu sa taci , si nu are funcker ce cauta in posturile tale . Nu vreau sa-ma cert aici ...... eu am spus parerea mea si nu mai fi tare in clanta!! si cu asta adios copila

aha dragut dar ce arfi sa nu iti mai zici u parerile in posturile mele si sa iti vezi de oneping tau plagiat =)) Ms. copile !

• Downvote 1

Te-a inchis limba romana !

Hai sa nu judecam oameni , poate copilu' are pcu' de la scoala si un domain primit de mila..=))

PS: Merge bine cu forumu' , bafta cu el .

Efectele alea la grade sunt groaznice . Alea clipesc , mini bannere-le alea clipesc  , textul se roteste .... Ramai  ORB !

Parerea mea este ca aveti o tema care este prea deranjanta vizual.
Prima sugestie ar fi sa faceti un header mai frumos si sa scoateti sclipiciul de pe nume pentru ca face lag.

• Downvote 1

e o tema luata descarcata si adaugata si urcata mda ... macar modifico bagai ceva seriozitate in ia nu vad nici un edit de la ia doar membri si alte chesti ..