Jump to content

Păreri RULEPLAY.COM


Recommended Posts

8Fu8E84.png

Salut, eşti jucător de SA-MP? Doreşti să înveţi PAWN pentru SA-MP în câteva zile?
RULEPLAY.COM vă oferă o gamă largă de tutoriale în limba română făcute special pentru începători.

Acolo aveţi baza, tot ce trebuie să stiţi despre programare (la general) şi despre MySQL.

În acelaşi timp oferim şi support de calitate şi rapid.

Vă asteptăm: www.ruleplay.com
Fondatori: Pokie aka Gabriel

Tutoriale recomandate: http://ruleplay.com/index.php/board,2.0.html
 

Ce este RULEPLAY ?

RULEPLAY este o comunitate de jocuri care a luat ființă în data de 23.Noiembrie.2013 din ideea lui Blue ( Pokie™  Fondatorul comunității )

Suntem o echipă tânără care dorim să ne afirmăm în lumea gamingului și să putem face ceva măreț.

Datorită dedicări noastre pentru gaming am încercat să luăm lucruri de ultimă generație. Acestea constă în :

 

Sprijin

Dacă ai probleme în limbajul PAWN, poţi să ceri aici ajutor.

Tutoriale

Aici găseşti tutoriale pentru limbajul PAWN.

Moduri de joc

Aici găseşti moduri de joc pentru SA:MP.

Resurse

Aici găseşti resurse pentru SA:MP.

 


Cu respect

 

Edited by Pokie™
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O comunitate foarte bine pusa la punct, ruleaza de peste 1 an daca nu ma insel, si cum adica [ 2. Maturitate nu prea. Cel puțin în privința ta. ], este vina lui ca vin astia si fac reclama ca sparti la alte comunitati sau nustiu eu ce ?

Tema este foarte frumoasa, speram sa tina cat mai mult si sa se dezvolte foarte mult aceasta comunitate.

Din ce am vazut multi isi deschid comunitati, nu au succes cu ele si apoi le inchid, e uite Pokie le tine deschide indiferent de situatie :).

 

Bafta cu comunitatea si serverul de samp sa ajungi undeva sus.

Link to comment
Share on other sites

O comunitate foarte bine pusa la punct, ruleaza de peste 1 an daca nu ma insel, si cum adica [ 2. Maturitate nu prea. Cel puțin în privința ta. ], este vina lui ca vin astia si fac reclama ca sparti la alte comunitati sau nustiu eu ce ?

Tema este foarte frumoasa, speram sa tina cat mai mult si sa se dezvolte foarte mult aceasta comunitate.

Din ce am vazut multi isi deschid comunitati, nu au succes cu ele si apoi le inchid, e uite Pokie le tine deschide indiferent de situatie :).

 

Bafta cu comunitatea si serverul de samp sa ajungi undeva sus.

Mai bine tăceai, pe orice comunitate se face reclamă, el exagerează privind tema asta.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

O intrebare

Majoritatea, dintre voi aveti lag pe forum?

Ca eu unul imi ruleaza foarte greu plus de asta nu imi merg anumite Butoane, Doar in cazul unui refresh.

Sa fie de la Browser? (Mozila)

ex. Crearea unui topic se actualizeaza dupa refresh.

Astept sfaturile voastre.

Link to comment
Share on other sites

O intrebare

Majoritatea, dintre voi aveti lag pe forum?

Ca eu unul imi ruleaza foarte greu plus de asta nu imi merg anumite Butoane, Doar in cazul unui refresh.

Sa fie de la Browser? (Mozila)

ex. Crearea unui topic se actualizeaza dupa refresh.

Astept sfaturile voastre.

 

 Mozilla functioneaza din ce in ce mai greu deoarece se creaza addons skype .

 Te sfatuiesc sa iti schimbi browser-ul pana atunci .

Link to comment
Share on other sites

  • gaby locked this topic
  • gaby unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.