Jump to content

Dailytalk.eu - Un Nou Site Generalist


Recommended Posts

gK14NfE.png

 

DailyTalk este un nou forum generalist pe gustul tuturor. Pe acest forum puteti gasi articole informative gratuite, pe intelesul tuturor si in acelasi timp usor de aplicat. Totodata, puteti discuta despre orice in sectiuniile de discutii, totul in limita bunului simt. Daca doriti sa va specializati pe o anumita tema, puteti face acest lucru accesand tutorialele noastre pentru platforme precum Forumgratuit, phpBB, invision si punBB. Pe langa specializarea in anumite platforme, DailyTalk va pune la dispozitie o gama larga de tutoriale Photoshop, Metin2, League of Legends, Minecraft, SEO dar si multe altele. Pe scurt, vei avea parte de orice: divertisment, amuzament, support gratuit,etc. 

 

Astazi, fiind 1 iunie, DailyTalk.eu s-a deschis fara probleme. Anuntul a fost dat chiar pe forum: 1 iunie - marea deschidere a forumului DailyTalk.eu .

 

BnoZHM5.png

 

 

Forumul abia a fost deschis. Astept sugestii, critici, pareri, etc.

Link to comment
Share on other sites

Nu înțeleg, este un site de socializare sau un site IT cum este PCT ? Numele mă duce la un site de socializare; dacă dorești să-ți faci un site de socializare îți dau sfatul de a șterge forumul și de a te folosi de serviciile free de la Social Kit, să editezi și să aduci la un stadiu mai frumos și avansată platforma social kit și să faci un domeniu .com, .eu nu cred că ește destul de potrivit dacă vrei să te ți calumea de acest website. Dacă este unul IT, este greșeala mea și ignoră ce-am zis mai sus, dar numele este nepotrivit :)) . Baftă cu site-ul!

Link to comment
Share on other sites

Nu înțeleg, este un site de socializare sau un site IT cum este PCT ? Numele mă duce la un site de socializare; dacă dorești să-ți faci un site de socializare îți dau sfatul de a șterge forumul și de a te folosi de serviciile free de la Social Kit, să editezi și să aduci la un stadiu mai frumos și avansată platforma social kit și să faci un domeniu .com, .eu nu cred că ește destul de potrivit dacă vrei să te ți calumea de acest website. Dacă este unul IT, este greșeala mea și ignoră ce-am zis mai sus, dar numele este nepotrivit :)) . Baftă cu site-ul!

 

Forumul este de IT :)

Link to comment
Share on other sites

 

  • Cum se numeste skin-ul pe care-l folositi?
  • Cam putina activitate pe forum .
  • Imi place ca ai aranjat comunitatea cum trebuie , structurata perfect.

 

 

Forumul are 2 zile, de aceea activitatea e scazuta, dar bine ca am gasit o echipa capabila sa ma ajute :)

Link to comment
Share on other sites

Mici actualizari:

  • s-a adaugat sectiunea "Raportări buguri/erori", in forumul "Sprijin"; acolo puteti raporta orice eroare gasita pe forum;
  • s-au adaugat 5 sectiuni ("Avatare", "Semnături", "Butoane", "Ranguri" si "Diverse imagini") in forumul "Galerie de imagini";
  • s-au adaugat 2 feluri de concursuri in sectiunea "Mini-Concursuri (neoficiale)";
  • s-au rezolvat mici erori ale forumului;
  • s-au efectuat mici modificari la tema;

Astept pareri :)

Link to comment
Share on other sites

Organizarea categoriilor este buna.

Partea grafica nu deranjeaza ochiului,culori alese bine.

Activitate slaba.

Multa bafta cu el.

 

Ma asteptam sa raspunzi :))

 

Mersi pentru pareri. Stiu, activitatea e moarta, dar forumul are 6 zile, deci... am rabdare cu el :))

Link to comment
Share on other sites

Ma asteptam sa raspunzi :))

 

Mersi pentru pareri. Stiu, activitatea e moarta, dar forumul are 6 zile, deci... am rabdare cu el :))

Ca sa ai activitate , fa-ti un backup , si da-le grade multora , care sa posteze,in caz ca se trezeste vreunu razboinic sa beleasca pe acolo,sa ai un backup..

daina mucles daina deles

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.