Jump to content

Portofoliu D U L ~


duL @

Recommended Posts

Nu mai detin psd , însă am zis foarte clar acolo , sub imagine , pe forum că am tăiat o imagine de la mine de pe forum ,de când deţineam aimers-ul , şi nu o consider o lucrare strălucită încât să fiu banat pentru ea . Dacă o consideraţi rip , o puteţi şterge , sau dacă vrei , fac alta.

daina mucles daina deles

 

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Nu vreau sa faci alta ca sa imi arati mie ca stii ce faci. As vrea sa lucrezi tu singur, pe imaginile tale. NU pe ale altora. Esti la inceput, nu intelegi ce inseamna rip, dar daca o sa continui cu design-ul o sa iti dai seama cat de urat este ceea ce ai vrut sa faci. Sper ca de acum inainte, sa nu mai postezi lucrari de-ale altora. O sa inchid topicul asta si-l arunc la gunoi, iar tu iti vei deschide alt topic pentru  noul  tau portofoliu. Cu lucrari noi, facute de tine (vezi ca am niste tutoriale pe undeva pe-aici daca vrei sa inveti cum sa manipulezi imagini).

Edited by Dan O.
Link to comment
Share on other sites

  • Dan O. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.