Jump to content
Courage

Păreri limitcs.ro

Recommended Posts

Design-ul este foarte reusit, mai este putin de lucrat la ultima tema. Forumul este de nota 10, dar in ultimul timp vad ca s-a scazut activitatea. Dar oricum rezolvam noi, sa facem totul cum trebuie.

Aveam pretenții de la tine patroane :)) Văd că ti-ai amintit de ideea mea cu font awesome la categorii :D Succes , dar fa ceva la tema aia ca ma ard ochii =)) Am pretentii :D

Aveam pretenții de la tine patroane :)) Văd că ti-ai amintit de ideea mea cu font awesome la categorii :D Succes , dar fa ceva la tema aia ca ma ard ochii =)) Am pretentii :D

Cum pot pune font awesome la categorii? :-? 

Sper ca esti capabil sa vezi acel emoticon nu?

Acest Website este unul dedicat  pentru a oferii ajutor membrilor mai ales cand e  vorba de IPB si nu numai....

Maestre topciul e facut pentru pareri, nu pentru suport.. Daca are intrebari, sa mearga la sectiunea corespunzatoare.

2nd: Fata de site-ul tau, care e copy/paste, macar skin-ul e "30% " editat cum spui tu.

3rd:Cele 2, limitcs si lcsnet nu ai nimic in comun , nicio legatura intre cele doua.

Maestre topciul e facut pentru pareri, nu pentru suport.. Daca are intrebari, sa mearga la sectiunea corespunzatoare.

2nd: Fata de site-ul tau, care e copy/paste, macar skin-ul e "30% " editat cum spui tu.

3rd:Cele 2, limitcs si lcsnet nu ai nimic in comun , nicio legatura intre cele doua.

+1

On ‎11‎/‎15‎/‎2015 at 7:28 PM, Ezel.LCS said:

Ai dreptate ! 

:good:

Un forum Exceptional Nota 10  de la continut pana la Photo http://i.imgur.com/b3SqmjN.png  Daca tot esti designer fa ceva mai special

Eu  nu am facut comparatie intre niciun website . dar in fine ruleplay.com - limitcs.ro/forum/

Mai bine te-ai fii abtinut de la acel Reply Ezel.LCS

• Downvote 1

Nici măcar nu pot intra pe el :))

Cauza: 

I-am explicat lui gaby care e problema, il poti intreba . Nu oblig pe nimeni sa intre. 

Edited by Ezel.LCS

I-am explicat lui gaby care e problema, il poti intreba . Nu oblig pe nimeni sa intre. 

Mie efectiv, nu-mi dă voie să intru. Am încercat și website preview, dar.. Nimic!

Pana acum doar o singura persoana a avut aceasta problema si de ce ? Pentru ca a incercat sa ne dea flood, iar cloudflare / krond i-a blocat IP , apoi tot el ma intreba de ce nu poate intra pe forum :))

Edited by Ezel.LCS

Pana acum doar o singura persoana a avut aceasta problema si de ce ? Pentru ca a incercat sa ne dea flood, iar cloudflare / krond i-a blocat IP.

Daca ar fii blocat IP-ul ar fii fost necesar sa ii blocheze classa de IP cea ce  inseamna Ca Jumate din RDS/Telecom/UPC sa nu iti mai viziteze Website-ul

Posibil sa detii in fisier Malitios in Host

Edited by Gabriel™

LimitCs are acum o tema noua creata in totalitate de echipa de design LCS, astept pareri. Am modificat si gradele, pentru ca deja suntem in luna decembrie, si trebuie sa ne punem la curent. Astept pareri si propuneri. 

LimitCs are acum o tema noua creata in totalitate de echipa de design LCS, astept pareri. Am modificat si gradele, pentru ca deja suntem in luna decembrie, si trebuie sa ne punem la curent. Astept pareri si propuneri. 

Trebuie sa mearga ?:

503 Server is unavailable