Jump to content
Courage

Păreri limitcs.ro

Recommended Posts

A fost modificat cate ceva la partea de design. 

#Bannerul nu este cel permanent. Stiu ca nu vine tocmai bine,dar sper sa reusesc sa fac altul.

Multumesc.

Comunitatea este in cautarea unui fondator. Nu vreau ca din cauza mea si a lipsei de timp proiectul sa se inchida.

Cei interesati verificati Anunturi Administrative.

O dovadă că ai licenţă pentru forum? Pentru că dacă ai IPB nulled, poţi şterge forum-ul sau poţi schimba platforma cu una gratuită.

Numai bine.

Nu detineti niciun grad pe aceasta comunitate, deci nu ma vad obligat sa prezint vreo dovada.

Cand o sa ma contacteze vreun Administrator in acest sens, o sa discut.

Păi nu e vorba de asta, e vorba strict doar de mine. Eu nu mă înregistrez pe forum-uri nulled, pline de bug-uri - pentru că cineva priceput poate sparge cu uşurinţă forum-ul şi îmi poate afla datele. Licenţa arată cât de serioşi sunteţi, dacă nu o aveţi înseamnă că nu aveţi bani, prin urmare nici bani pentru a continua acest forum nu aveţi.

Numai bine.

Suntem in domeniu cam de 4 ani , de 2 ani e proiectul LIMITCS, si nu au existat probleme cu banii pana acum si nici nu o sa fie sper.

In fine, acest topic e pentru pareri, nu pentru explicatii . Pentru asta avem PM.

Edited by Ezel.LCS

Nu era parolat, ci  era o problema atunci cand incercam sa punem ip pe dns ts.limitcs.ro ,iar pentru o vreme a fost conectarea limitcs.teamspeak.de . Hostul era de afara. Insa am renuntat la el ca era foarte scump si am revenit la krond.

11 minutes ago, Ezel.LCS said:

Nu era parolat, ci  era o problema atunci cand incercam sa punem ip pe dns ts.limitcs.ro ,iar pentru o vreme a fost conectarea limitcs.teamspeak.de . Hostul era de afara. Insa am renuntat la el ca era foarte scump si am revenit la krond.

A scazut foarte mult de atunci..bota de alpsho mai e pe acolo ?