Jump to content

Portofoliu HazZaRD (2010/2017)


HazZaRD

Recommended Posts

Buna ziua, numele meu este Andrei, am 20 ani si pe acest forum va voi prezenta intregul meu portofoliu.
Portofoliul meu contine numeroase imagini lucrate in Photoshop. Am inceput sa lucrez in Photoshop inca din 2010.
In portofoliul meu am peste 3.000 de imagini pana in prezent si numarul lor tot creste.
Numele meu nu apare pe creatii deoarece eu nu sunt genul de Designer care isi face creatii pentru el.
Eu mereu am rezolvat cererile de pe forumul/comunitatea unde am avut gradul de Designer ori am facut diferite cadouri pentru membri/comunitate.
Imaginile vor fi postate in ordine cronologica pentru a se evidentia eventuala evolutie.
Voi incepe cu cele mai vechi lucrari ale mele pana la cele mai noi. Fiecare set va contine cate 10 imagini.

Cu respect,
HazZaRD


Set 1:

 

pei52.gif

Xy6Fc.jpg

DzTew.jpg

C0AP0.jpg

SnDgq.jpg

HwbqD.jpg

pZWF3.jpg

DIlp6.jpg

oeIWm.jpg

2mrHt.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • gaby changed the title to Portofoliu HazZaRD (2010/2015)
  • 2 weeks later...
  • Moderators

Foarte frumoase felicitari! Un designer cu adevarat creeator ! Bafta in continoare!

Pe bune ?

Lucrarile sunt slabe pentru cineva care lucreaza in photoshop din 2010.

Culorile sunt imbinate aiurea, nu exista punct focal, aspectul personajelor sunt distorsionate, nu mai intru in detalii de compozitie, lumini, flow..etc.

Link to comment
Share on other sites

Nuprea am multe reprosuri ai cateva lucrari care imi plac dar restul is prostesc facut exerseaza la text culoarea la text si iao mai usor cu effectele la unele lucrari adica de la unele lucrari de ale tale daca te uiti atent la ele te dor ochii si apropo ai cateva effecte frumoase dar imbineazale sau incadreazale in asa fel incat sa fie o lucrare frumoasa nu sa te doara ochii cand te uiti la ele si un stock de imagini bun nu tiar strica ;)

Link to comment
Share on other sites

Nuprea am multe reprosuri ai cateva lucrari care imi plac dar restul is prostesc facut exerseaza la text culoarea la text si iao mai usor cu effectele la unele lucrari adica de la unele lucrari de ale tale daca te uiti atent la ele te dor ochii si apropo ai cateva effecte frumoase dar imbineazale sau incadreazale in asa fel incat sa fie o lucrare frumoasa nu sa te doara ochii cand te uiti la ele si un stock de imagini bun nu tiar strica ;)

Sunt de cand a inceput el sa faca in paint :) nu sunt cele recente.

Link to comment
Share on other sites

  • +HazZaRD locked this topic
  • +HazZaRD unlocked this topic
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.