Jump to content

Vând telefon Huawei Y530 (300 lei)


kottox

Recommended Posts

Vând Huawei y530 / 300 lei preț fix. Uşor şi negociabil sub prețu pieții.

Accesorii: cutie, garanție 2 ani valabilă.
Stare aspect: 9/10 impecabil aproape
Stare excepțională de bună funcționare şi estetică

P.S: Predare personală Galați.

Menționări: Atâta costă şi pe OLX ptr cine nu ştie.
Sau schimb cu un mini-laptop:
120-250 HDD
1-2GB Ram-Ddr2
bateria 6 celule minim 2 ore să țină
Windows 7 Ultimate

1422448_1128858697148541_905477232625908 535162_1128858717148539_5102823207752768

Link to comment
Share on other sites

350Lei ? mă faci să râd.. :)) pe Olx e mai ieftin prietene..şi nu cred că am cerut părerea nimănui din topic,arată-mi tu mie unde e la liber 350.

 

Dacă nu cumperi de ce te bagi peste altu ? Doar ca să faci tu posturi sau nu înțeleg. 

Edited by kottox
Link to comment
Share on other sites

telefon cu aceleasi specificatii, la liber, ~350: Huawei Y600, Dual Sim, Black

Resigilat pare ca e 290.

Ma bag pentru ca la urma urmei, asta e un forum. Si pe un forum se fac postari, nu se pun anunturi la care nu ai voie sa comentezi. 

Sincer, am scris pentru ca mi sa parut foarte amuzanta acea remarca a ta..

Menționări: Atâta costă şi pe OLX ptr cine nu ştie..

love is a verb
Love is a doing word

Link to comment
Share on other sites

Da, eu sunt ala care nu stie sa citeasca :))

Deci...al tau e cu 15 lei mai ieftin ca e..mai naspa si mai uzat? :))

 

(God im bored)

ți se pare naşpa şi uzat   ?   Vezi ce vb prietene ălea îs poze reale nu după google, înțeleg că   aici se suferă după postări..n-ai habar să compari cu y530 şi y600 dual sim să vezi că telefoanele nu-s la fel ,hai abține-te du-te la altcineva şi strică topicu. 

Link to comment
Share on other sites

Holly ####...

@kottox,nu cred ca @GodsOtherHand ti-a stricat ceva...Daca vrei sa fii negustor,mai asculta ce zice si el,nu zice degeaba.

Apropo,am innebunit eu sau mai nou e normal sa intri pe un forum ca membru nou (foarte nou chiar) si sa faci astfel de remarci la adresa unui membru mai vechi si mai iscusit?

Imi aduci aminte de mine acum 2-3 ani...

(I guess I'm bored too,Florin)

Link to comment
Share on other sites

Holly ####...

@kottox,nu cred ca @GodsOtherHand ti-a stricat ceva...Daca vrei sa fii negustor,mai asculta ce zice si el,nu zice degeaba.

Apropo,am innebunit eu sau mai nou e normal sa intri pe un forum ca membru nou (foarte nou chiar) si sa faci astfel de remarci la adresa unui membru mai vechi si mai iscusit?

Imi aduci aminte de mine acum 2-3 ani...

(I guess I'm bored too,Florin)

normal că e mai ieftin y600 dual sim că e mai praf decât al meu şi nu e acelaşi tlf dacă el nu vede bine pozele mele de la tlf şi pe ce-a de la emag să vadă că y530 şi y600 nu sunt la fel ce să-i fac nu ştie să compară de ce nu a căutat şi tlf meu huawei y530 să vadă cât costă ? real.. m-am săturat să îmi bat gura la ăştia de 14 Ani.

Link to comment
Share on other sites

normal că e mai ieftin y600 dual sim că e mai praf decât al meu şi nu e acelaşi tlf dacă el nu vede bine pozele mele de la tlf şi pe ce-a de la emag să vadă că y530 şi y600 nu sunt la fel ce să-i fac nu ştie să compară de ce nu a căutat şi tlf meu huawei y530 să vadă cât costă ? real.. m-am săturat să îmi bat gura la ăştia de 14 Ani.

Eu te-am avertizat odata,sa-ti remediezi atitudinea (asta se considera rugamintea nr. 2),una la mana ca si mie mi se pare ca vorbesti aiurea... (Nu ma apuc sa-ti explic si eu de ce ca a incercat baiatul de mai sus,care,nu stiu cum ai ajuns tu la concluzia ca are 14 ani sau ca sufera dupa postari...

Doi la mana,cum am spus mai sus,pentru un membru nou,ai nitel cam mult zvac in tine...

Link to comment
Share on other sites

Terror, chill. :)) Nu te stresa atata, incearca sa fi mai relaxat.. afara ninge, totu e frumos. Mai bine enerveaza-l aici ca e mai amuzant decat sa faci pe dictatorul :))

Incearca sa intelegi si punctul de vedere al lui kottox.. logic ca un telefon cu ecranul de 4.5 inch, cu o singura cartela, 512mb ram, 4gb stocare, e mult mai fain decat un alt telefon mai nou (cu vreo luna, cei drept) facut de aceasi firma, cu acelasi procesor, aceasi memorie, aceasi rezolutie, ecran putin mai mare, si care suporta 2 cartele :))

love is a verb
Love is a doing word

Link to comment
Share on other sites

I'm chill,I guess...Chiar sunt relaxat azi,desi nu pare...P.S:Ninsoarea ma ingrozeste,ca incep seralul in curand...Pai poate-l enervez aici facand pe ''dictatorul''.:))

Nah,lasand gluma la o parte,vrand si eu sa vad ce mai e pe aici,si sa iau o pauza de la verificat mail-uri & stuff dau de domnisori scandalagii...Jeeza...

=))

Pai,mno,ca o inteleg perfect,eram si eu asa la inceput aici,stii tu mai bine,dar,Saint Marry,times change,people change...

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.