Jump to content

Caut redactorii pentru un site IT


Marian Ciobanu

Recommended Posts

Salut,

Detin un site IT, si se posteaza zilnic pe el cate 2 articole, eu si inca un redactor, si caut inca 2 redcatori, site-ul este bun, design placut si totul merge foarte bine.

Insa vine acel moment cand trebuie sa mai investesti in site si trebuie sa mai aduci oamenii sa scrie cele mai bune informatii pentru cititori. Ei bine eu asta fac acum, caut oameni care pot scrie pe un site IT.

Avantaje?

1. Lunar 10 euro, site-ul are media de 1000 vizitaotri, daca in vara asta ajunge la 1500 (ceea ce sigur se va intampla ca eu platesc si pentru SEO, si inca 2 redactori in plus ajuta mult)
2. Banner 125x125 pe site.
3. Aveti dreptul la un advertorial pe luna, tot ce trebuie sa faci este sa gasiti o firma caruia vreti sa ii scrieti un articol platit si aia e, pretul unui advertorial pe site este de 150 RON.
4. Veti primi un mail personalizat cu cu numele site-ului (ex: numelemeu@site-uldeit.ro)

Am nevoie de 2 oamenii care stiu a lucra si sunt interesati de ceva serios, si care pot scrie zilnic (inafara de sambata si duminica) pe site, un articol care sa nu aiba mai putin de 200 de cuvinte.

Astept de la voi PM sau raspuns la acest topic, am sa va raspund cu ceea mai mare placere la toate intrebarile.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.