Jump to content

Pareri design Dementii-CS?


Recommended Posts

10 minutes ago, Needless said:

Cand faci o tema ipb,  iti alegi maxim 3 culori nu 100 cum ai facut tu , eu nu vad nimic nou doar tema luata de pe internet , si ai schimbat culorile, arata mai bine default :))

o sa eu in considerare....

astept alte sugestii

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

E binisor Deocamdata Dar Tema Ar Trebuii Schimbata , Totu' Se Vede Prea Mare , Ti As Sugera Deflection !

+ ti-as sugera un chat : cand da cineva mesaj sa l auzi , fiindca poate esti pe server te joci, atunci cand auzi dai in bara si ii raspunzi noului membru !

Link to comment
Share on other sites

Tema e buna si e foarte bine editata si inca continua sa editezi la el nu te lua dupa toti zis "expertii" fa ce-ti place, dar alege si tu o culoare cum e albastru sau rosu! :)

On 16.04.2016 at 10:07 AM, Sebastian C. said:

Ai luat tema lu Portocală și pur și simplu ai transformat-o într-un mare :shit: ! Mai bine plătește pentru o temă decât să-ți bați joc de alta !

Haha ce sa zic despre tine @Sebastian C. esti expertu' zis "ipb-ului" omu a inceput bine cu tema si sper ca se termina tot cu bine, problema e ca a amestecat culorile atat ce vedeti prost la tema inafara de culorile amestecate? Lasa ca si-a dat omu' seama si o sa bage doar o culoare atat si numai comentati aiurea si prost toti zis "expertii ipb-ului" :FeelsGood:

Edited by EuNic
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EuNic said:

Tema e buna si e foarte bine editata si inca continua sa editezi la el nu te lua dupa toti zis "expertii" fa ce-ti place, dar alege si tu o culoare cum e albastru sau rosu! :)

Haha ce sa zic despre tine @Sebastian C. esti expertu' zis "ipb-ului" omu a inceput bine cu tema si sper ca se termina tot cu bine, problema e ca a amestecat culorile atat ce vedeti prost la tema inafara de culorile amestecate? Lasa ca si-a dat omu' seama si o sa bage doar o culoare atat si numai comentati aiurea si prost toti zis "expertii ipb-ului" :FeelsGood:

Eu zic să te duci la școală, e o diferență între tema de acum și tema trecută dar văd că-ți place să te bagi în seamă ca musca-n lapte.

 

 

Vezi de treaba ca tema de la el e mai misto ca temele tale care le-ai facut pe procstrike si altele..

Vezi-ți, repet du-te la școală.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sebastian C. said:

Eu zic să te duci la școală, e o diferență între tema de acum și tema trecută dar văd că-ți place să te bagi în seamă ca musca-n lapte.

Vezi de treaba ca tema de la el e mai misto ca temele tale care le-ai facut pe procstrike si altele..

Link to comment
Share on other sites

Pai aveti logoul de la ROG Asus =))

 

Tema facuta din nu stiu cate teme, macar daca copiati una nu mai adaugati zeci de alte elemente sa arate asa groaznic. Fondator are la status "HTML/CSS Expert". Cred ca nu stie ce inseamna expert. Ah, si aveti domeniu gratuit :))

Deci ce rezulta din tot ce am spus? Ca este o comunitate imatura, facuta de niste copii in batjocura sau din plictiseala. Pe bune, nici domeniu?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, TwentySkroll said:

Pai aveti logoul de la ROG Asus =))

 

Tema facuta din nu stiu cate teme, macar daca copiati una nu mai adaugati zeci de alte elemente sa arate asa groaznic. Fondator are la status "HTML/CSS Expert". Cred ca nu stie ce inseamna expert. Ah, si aveti domeniu gratuit :))

Deci ce rezulta din tot ce am spus? Ca este o comunitate imatura, facuta de niste copii in batjocura sau din plictiseala. Pe bune, nici domeniu?

Stii ce ti-as spune eu tie, pentru mine nu importa domenul ca e free sau cumparat.... cel mai important sa fie jucatori pe server, si daca sunt jucatori pe server, sunt si membri pe Forum.....

poti popula forumul si fara domen cumparat,credema am lucrat cu persoane cu domen free si a mers foarte bine....

si eu nu tis copil de 2 ani....

scuzati de agresivitate.... TwentySkroll tu inainte de a posta cuvinte intraiurea, teai gindi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.