Jump to content
Sign in to follow this  
Sebastian C.

Unde pot găsi un VPS cu Linux trial?

Recommended Posts

După cum spune și titlul mă interesează unde aș putea găsii un „VPS” gratuit pe o anumită perioadă de timp, doresc să testez câteva chestii și nu prea doresc să dau banii pe ceva pe care-l voi folosi maxim o săptămână.

Salut,

Nimeni nu face asta, mai ales o firma de host. Daca esti sigur ca dupa ce '' testezi " ( si stiu deja ce vrei sa faci ) il cumperi; trimiti ticket la cei da la firma sa ti-l lase putin in probe sa vezi ce si cum si ca dupa sunt sanse sa il cumperi.

a lot of bla bla bla...

3 minutes ago, Alexandru C. said:

Salut,

Nimeni nu face asta, mai ales o firma de host. Daca esti sigur ca dupa ce '' testezi " ( si stiu deja ce vrei sa faci ) il cumperi; trimiti ticket la cei da la firma sa ti-l lase putin in probe sa vezi ce si cum si ca dupa sunt sanse sa il cumperi.

Sunt câteva firme din străinătate care oferă dar ei doresc să le ofer datele de la cardul bancar iar lucrul ăsta n-am de gând să-l fac.

Just now, Sebastian C. said:

Sunt câteva firme din străinătate care oferă dar ei doresc să le ofer datele de la cardul bancar iar lucrul ăsta n-am de gând să-l fac.

De ce nu ? La banii tai iti permiti o teapa :D

Glumesc, nu fu asta. Daca nu ai de gand sa cumperi roaga-te de cineva care are un server dedicat sa-ti faca un tester.

a lot of bla bla bla...

sunt sute de site-uri dai doar un search pe google free vps sau trial vps si ai de unde alege / daca nu vrei sa testezi aplicatii de tip hack fara nici un fel de problema te pot ajuta eu sa iti ofer pe dedicat timp sa testezi ce ai nevoie.

ma gasesti pe mail contact@gamingzone.ro sau pe skype grigoirc sper sa nu fe problema ca las datele de contact :)