Jump to content
brocuofficial

Toti suntem egali, nu?

Recommended Posts

3 hours ago, brocuofficial said:

Utilizatorul Gorkem are ca semnatura acest text:

Utilizatori ce nu merită ajutați deloc: StarGaming | Floy brocuofficial Awwr Cătălin Cosminz

Cer sa i se d.ea warn, toti sunt egali.

Stiu ca nu ve.ti face nimic asupra lui, dar macar sterge-tii semnatura.

Parerea mea este ca, atata timp cat nu e o jignire ... nu are de ce sa o stearga. Acum sa vedem ce decizie ia @gaby/

a lot of bla bla bla...

17 minutes ago, Gorkem said:

Și cum facem cu reputația? Tot primesc -1 aiurea

Eu din câte am văzut ai primit pe merit -1.

Ai dat 

cam peste tot.

contact methods

STEAM  PM

Parca aveti 3 ani, ce naiba va bateti atata cu pumnu-n piept? Terminati-va cu prostiile si incercati sa va intelegeti, chiar daca nu sunteti o echipa macar sa dati dovada de bun simt.

a lot of bla bla bla...

Tocmai din cauză că sunteți egali, ar trebui ca Gorkem să șteargă semnătura și restul ,care vă știți (brocu,Floy, Cosminz, Cătălin etc), să nu mai oferiți reputație negativă aiurea și să respectați un regulament simplu. Chestia asta mi se pare o copilărie, dar am preferat să nu mă bag în seamă; tot ce ține de IPB, nu mă pricep și am zis să vă las să vă spălați rufele între voi. Deja escaladează și nu e OK din toate punctele de vedere. Vă stricați voi imaginea ca și utilizatori pe forum.

🎮      :filme:

ps3addict.jpg

7 hours ago, TAZ said:

Ai dat 

cam peste tot.

Am dat pentru că nu respectau regulamentul

On 7/2/2016 at 0:36 AM, brocuofficial said:

Suntem o tara libera. Avem puterea sa facem ce vrem.

Cand vad asa ceva,sincer,v-as da cu democratia-n cap...

On 7/2/2016 at 0:37 AM, TAZ said:

Ai dat 

cam peste tot.

Stai,ca sa inteleg si eu... Daca undeva se promoveaza/solicita respectarea unui regulament de catre cineva,acel cineva trebuie sanctionat?

Este un caz unic,sau mai nou asta e gandirea neo-democratica...?

R.I.P , Jesus does nothing...

Daca omul considera ca x y si z nu merita sa fie ajutati e liber sa se exprime atata timp cat nu-i jigneste.Ba chiar daca are dreptate, ii scuteste pe multi de timp pierdut.

• Downvote 2

3929152979.png    

12 hours ago, Terror said:

Cand vad asa ceva,sincer,v-as da cu democratia-n cap...

Stai,ca sa inteleg si eu... Daca undeva se promoveaza/solicita respectarea unui regulament de catre cineva,acel cineva trebuie sanctionat?

Este un caz unic,sau mai nou asta e gandirea neo-democratica...?

R.I.P , Jesus does nothing...

Nu am o problema cu asta ! Problema mea este ca doar asta face....

Daca te vei uita doar din asta face posturi! Asta este ultimu reply aici. Este strict parerea mea! si cu asta am terminat.

contact methods

STEAM  PM

8 hours ago, TAZ said:

Daca te vei uita doar din asta face posturi! Asta este ultimu reply aici. Este strict parerea mea! si cu asta am terminat.

Cantitatea nu afecteaza calitatea.

M-am uitat. Pana si noi,ca staff,daca tot incalcati regulamentul,suntem rugati mai intai,sa va atentionam,indrumandu-va spre acel regulament,in repetate randuri,pana,cine-stie,ne pierdem toti rabdarea si se exagereaza intr-un mod grosolan,iar abia mai apoi sa trecem la sactiuni. Ti-ar conveni altfel? Daca era sa fac dupa temperamentul meu,umpleam locul de pedepse si pierdeam anumiti membrii,zic eu,importanti si probabil si eu aveam o imagine si mai ciudata decat am deja. In masura in care nu mi-am permis ca sa dau pe aici decat de 2-3 ori in ultima jumatate de an,automat nici sa-mi pierd timpul afirmand ceva nefondat nu-mi pot permite.

Iar asta cu "Aceasta este ultima mea cuvantare si e strict parerea mea!" e o alta deviere comportamentala,specifica varstei,daca nu si generatiei,care percepe gresit dreptul ei la sustinerea propriilor idei. Spre stupefierea mea,la un moment dat,poti sa fi de partea oricarui concept,fie idiot sau inovativ,atata timp cat e in limita bunului simt,cu baze solide si care,la randu-i,atrage o masa de "complotanti".

2 hours ago, Terror said:

Cantitatea nu afecteaza calitatea.

M-am uitat. Pana si noi,ca staff,daca tot incalcati regulamentul,suntem rugati mai intai,sa va atentionam,indrumandu-va spre acel regulament,in repetate randuri,pana,cine-stie,ne pierdem toti rabdarea si se exagereaza intr-un mod grosolan,iar abia mai apoi sa trecem la sactiuni. Ti-ar conveni altfel? Daca era sa fac dupa temperamentul meu,umpleam locul de pedepse si pierdeam anumiti membrii,zic eu,importanti si probabil si eu aveam o imagine si mai ciudata decat am deja. In masura in care nu mi-am permis ca sa dau pe aici decat de 2-3 ori in ultima jumatate de an,automat nici sa-mi pierd timpul afirmand ceva nefondat nu-mi pot permite.

Iar asta cu "Aceasta este ultima mea cuvantare si e strict parerea mea!" e o alta deviere comportamentala,specifica varstei,daca nu si generatiei,care percepe gresit dreptul ei la sustinerea propriilor idei. Spre stupefierea mea,la un moment dat,poti sa fi de partea oricarui concept,fie idiot sau inovativ,atata timp cat e in limita bunului simt,cu baze solide si care,la randu-i,atrage o masa de "complotanti".

Bla, Bla, Bla rămân la părerea mea ! De "copil" "specifică varstei"

contact methods

STEAM  PM

3 minutes ago, TAZ said:

Bla, Bla, Bla rămân la părerea mea ! De "copil" "specifică varstei"

Cu ce ai scris mai sus,nici nu poti sa-mi contrazici teoria,oricum.

Am facut apel catre bunul tau simt. (si al catorva nementionati) Main result: "The person you called is not answering. Please,never try again later!"...

11 hours ago, TAZ said:

Prietene, pe mine nu mă interesează câte post-uri am sau nu, pot să am și 0 că nu-mi pasă.

Eu vreau doar să ajut. Când am timp să ajut (dacă pot/știu) și văd că nu oferă multe detalii, nu specifică ce vrea exact, ce vrei să fac? Nu-mi mai vine să-l ajut și-l îndrum spre regulament.

1 minute ago, Gorkem said:

Prietene, pe mine nu mă interesează câte post-uri am sau nu, pot să am și 0 că nu-mi pasă.

Eu vreau doar să ajut. Când am timp să ajut (dacă pot/știu) și văd că nu oferă multe detalii, nu specifică ce vrea exact, ce vrei să fac? Nu-mi mai vine să-l ajut și-l îndrum spre regulament.

Ca idee,chiar ti se pot sterge postarile.

Insa,nu se apeleaza la asta,cata vreme nu sunt jignitoare/incita la ura,fie rasiala sau altele de genul. Nu postarile conteaza,nici macar mama ei de reputatie,ci cat ajuti...

This damn assistance got paid later in the day...

Nu e o Obligatie de a ajuta sau a raspunde unor intrebarii fie ele Banale sau Corecte.

Pctro e un Forum (Comunitate) Libera fara a fii taxat la Inscrierea,Inregistrarea unui Cont.

Atat timp cat se tin cont de Termenii Si Conditii impuse de acest Site. Nu vad Nelamurirea unora de a fii respectata...

Inainte de a publica anumite conditii brocuofficial

incearca tu personal sa citesti Regulamentul impus de Administrator. 

O zi Buna tuturor.

https://www.facebook.com/PowerByBMWMotorSport/

Toate masinile de fotografie Tunning clipuri 

http://i.imgur.com/E91SVr7.png

Eu zic să dăm totul uitării, bem o bere ca băjeții și o luăm de la 0. Cu atât stres, vă accelerați starea de îmbătrânire și nu se merită. :D :drinks: :IamDisappointed:

🎮      :filme:

ps3addict.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...