Jump to content

Recomandare program înregistrat desktop


Sebastian C.

Recommended Posts

Încearcă OBS iar pentru a avea efecte și alte facilități, îți recomand XSplit, e cu plată dar nu e scump deloc. Dacă ai un proiect serios și vrei ceva de calitate, folosești XSplit. Dacă ești la început și vrei să vezi cum merge și cât de mult prind tutorialele tale, folosești OBS. :)

Numai bine.

Edited by grande_ecks
  • Downvote 1

Battle Arena - https://forum.battlearena.ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 10/10/2016 at 10:36 PM, grande_ecks said:

Încearcă OBS iar pentru a avea efecte și alte facilități, îți recomand XSplit, e cu plată dar nu e scump deloc. Dacă ai un proiect serios și vrei ceva de calitate, folosești XSplit. Dacă ești la început și vrei să vezi cum merge și cât de mult prind tutorialele tale, folosești OBS. :)

Numai bine.

Ar fi păcat să îţi zic că XSplit îl poţi folosi gratis.

  • Downvote 1

logo2.png

Link to comment
Share on other sites

Upgrade XSplit and unlock new features!

ce înţelegi tu prin cuvântul UPGRADE? Nu ţi se pare că suferi cam mult pe forumul ăsta cât şi pe restul forumurilor unde te înregistrezi?

Păcat că dacă dai scroll la ei pe site îţi dă direct linkul de download.

Aşa este, nu am PC pentru XSplit, te rog să mă ierţi că te-ai făcut singur de rahat.

P.S.: OBS este peste XSplit.

54dP0ot.png ovYUbEX.png

  • Downvote 1

logo2.png

Link to comment
Share on other sites

@Alex6ndru, cum să scrii prostia asta? De asta cei care fac stream folosesc doar XSplit? Poate poți face tu diferența între varianta gratuită și cea plătită - de fapt, nu trebuie să faci diferența, trebuie doar să ști engleză. 

La cei 18 anișori ai tăi, nu ai cum să mă faci mine de rahat, la vârsta asta să mai folosești nulled și să nu îți permiți o licență (sau să gândești un pic mai mult), mi-ar fi rușine. :-??

PS: Ai GTX 750 TI și pui poza asta? Oricine are un asemenea PC, nimic deoseibit. Low cost.

  • Downvote 1

Battle Arena - https://forum.battlearena.ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sunt curios de sistemul tău, preainteligentule.

Spre deosebire de tine mai bine folosesc nulled decât să-mi pun decorațiuni de Halloween pe un forum unde doar eu intru =)))))))))))) ( și copilașii pe care îi păcălești că le dai licență de csgo. )

Și nu e nevoie să mânci rahat pe aici cum că XSplit este peste OBS, toată lumea folosește OBS și chiar dacă ar fi fost peste OBS lumea și-ar fi cumpărat XSplit, în special Youtuberii.

https://www.maketecheasier.com/obs-vs-xsplit/

 

obsvsxsplit-xsplitdownload.jpg

  • Downvote 1

logo2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.