Jump to content

Problemă IP Downloads!


Daizuke

Recommended Posts

Bună seara!

Să trec direct la subiect, am vrut să instalez IP downloads..așa că l-am descărcat și respectiv, încărcat în folderele admin și public și totuși, nu-mi apare nimic în Aplicați și hook-uri, adică..nu-mi apare să-l instalez, am încercat mai multe versiuni, de pe mai multe site-uri..și nimic.

O seară faină!

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, grande_ecks said:

Nu există mai multe site-uri, există doar acest site: https://invisionpower.com/buy/self-hosted

Numai bine.

O fac de caterincă și nu înțeleg de ce răspunzi pe lângă subiect..

23 hours ago, BebeGFX said:

Poate il ai instalat si pus pe disable de alt cineva:

Acp - Manage Applications & Module - Disable

A fost prima mea idee, dar nu..nici acolo nu era.

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca depinde si de versiune , si de site de unde il iei , iti recomand webflake  .

 

2 hours ago, grande_ecks said:

Cum adică o faci la „caterincă”? Unde ți-am răspuns pe lângă subiect? Ți-am dat răspunsul cel mai bun. Poate ai nevoie de ochelari să vezi mai bine ce ți-am scris.

Numai bine.

De ce deviezi de la subiect ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 28.10.2016 at 9:38 AM, grande_ecks said:

Cum adică o faci la „caterincă”? Unde ți-am răspuns pe lângă subiect? Ți-am dat răspunsul cel mai bun. Poate ai nevoie de ochelari să vezi mai bine ce ți-am scris.

Numai bine.

O fac să stau cu câțiva prieteni, la glume, ceva..+ pentru testing, să mai învăț câte ceva, nu înțeleg care e problema ta dacă eu folosesc nulled sau whatever, dacă nu mă poți ajuta, nu mai comenta, bine? Mulțumesc.

On 28.10.2016 at 0:23 PM, D@rkN3Ss said:

Vezi ca depinde si de versiune , si de site de unde il iei , iti recomand webflake  .

Am observat, s-a rezolvat, mersi oricum..era din cauza versiunii de IPB, oricum..ai +1 de la mine, om care știe să răspundă. :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.