Sign in to follow this  
Followers 0
Kama

Abuz reputatie negativa din partea utilizatorului grande_ecks

8 posts in this topic

Acest utilizator: http://pctroubleshooting.ro/profile/29970-grande_ecks/

Imi ofera reputatie negativa la toate postarile mele, indiferent ca postez in topicuri facute de mine sau de altii, indiferent ca spun ceva de el sau nu, la absolut toate postarile.

Un exemplu(dovada) : Daca va uitati o sa vedeti ca si la ultimul meu post am reputatie negativa din partea lui fara sa ii spun ceva.

2

E normal. Pentru că ai un site cu nulled, ce ai vrea, să te felicit? Ce părere vrei să am despre prostia aia de site? 

Numai bine.

-3

Ti-ai dat odata cu parearea, mi-ai dat de cateva ori -1 am inteles, dar sa dai de fiecare data si la fiecare topic se numeste abuz

0

Așa că te rog, nu mai striga când tu faci la fel. Măcar eu o fac cu un motiv, pentru că de asta e pusă reputația, să nu faci offtopic dar să apeși pe reputație.

-2

Te porți exact ca un copil =))  dai reputație negativă fără motiv. 

Sper să zbori curând de aici.

1

El dă fără motiv, eu dau cu motiv, probabil nu faci diferența. Tu vorbești când dai reputație negativă când scriu ceva de nulled? Așa e când și tu folosești și nu ai bani pentru licență. :-??

Numai bine.

-3

În loc să puneți și voi mâna pe o femeie, stați toată ziua cu mâna pe mouse să vedeți numai ce postează unu altu să dați reputație de-a-nsulea. Am spus-o de atâtea ori: astfel de discuții nu-și au locul pe forum, nu-ți place de o persoană, nu o bagi în seamă. Încetați cu chestii puerile de genul.

Baftă!

4

Terminaţi cu tâmpeniile pls.

2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.