Jump to content

Creatii made by Gregory


Gregory

Recommended Posts

  • 2 months later...

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Just now, Zx. Andrew said:

nu e pe gustul meu dar a iesit super faina :D

mersi , sper sa-i placa la ăla la care lam facut , pacat ca am uitat să salvez psd-ul .

  • Downvote 1

[ Proecte ART ]
www.artweber.ro - Resurse de care are nevoie un designer si nu numai.

www.artimg.biz - Free upload images.

Link to comment
Share on other sites

  • gaby changed the title to Creatii made by Gregory

tot ce vad e contrast exposure si o idee care n-a fost gandita pana la capat. Cand compui o reclama, textul din mijloc cam la 75% inaltime va fi observat primul, dupa textul de jos iar in cele din urma textul de sus.

Pe langa faptul ca ai plasat textul gresit, culorile sunt obositoare. Spalacit cu verde intens si font arial :)) .

Design-ul este obositor de simplu, un fundal de bunnyhop, cateva png-uri in colturi si 2 seturi de maine cu arme.

Daca esti la inceput, e ok spre slab si mai ai mult de evoluat. Dar e buna ca si punct de plecare

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, VladOcs said:

tot ce vad e contrast exposure si o idee care n-a fost gandita pana la capat. Cand compui o reclama, textul din mijloc cam la 75% inaltime va fi observat primul, dupa textul de jos iar in cele din urma textul de sus.

Pe langa faptul ca ai plasat textul gresit, culorile sunt obositoare. Spalacit cu verde intens si font arial :)) .

Design-ul este obositor de simplu, un fundal de bunnyhop, cateva png-uri in colturi si 2 seturi de maine cu arme.

Daca esti la inceput, e ok spre slab si mai ai mult de evoluat. Dar e buna ca si punct de plecare

ms , deci eu nu lucrez la comanda , mie imi place, si nici nu voi lucra.

Fontul nu este arial , a fost ceva cu code , daca puneam textul pe mijloc era mai urat, nu se vedea playerul. 

Multumesc pentru mesaj , am sa tin cont de ce ai scris mai sus.

  • Downvote 2

[ Proecte ART ]
www.artweber.ro - Resurse de care are nevoie un designer si nu numai.

www.artimg.biz - Free upload images.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gregory said:

ms , deci eu nu lucrez la comanda , mie imi place, si nici nu voi lucra.

Fontul nu este arial , a fost ceva cu code , daca puneam textul pe mijloc era mai urat, nu se vedea playerul. 

Multumesc pentru mesaj , am sa tin cont de ce ai scris mai sus.

Fie ca lucrezi la comanda sau nu, tot trebuie sa stii regulile designului. Textul este personajul principal, deoarece el arata comunitatea. Toata imaginea trebuie sa se invarta in jurul lui, nu invers cum e acuma. Nu conteaza ca fontul nu e arial, conteaza ca e plictisitor

Designul este foarte frumos, dar daca nu-i stii regulile iese foarte urat.

 

Am fost un pic cam dur fiindca tot vedeam comenturi cu "uau, esti fenomenal" Si la tot ce ai postat aici, nu vad nimic care sa fie "bun".

Comentariile alea, de obicei sunt din politete sau pentru post hunt. Comenteriile de genul ala sunt extrem de nocive, deoarece iti creaza o falsa impresie de succes si ajungi sa te plafonezi la un nivel foarte slab.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.