Jump to content
Sign in to follow this  
Xep

Cum pot recupera sms-urile sterse de pe un iPhone?

Recommended Posts

Buna seara/ziua !

1. Se pot recupera sms-urile sterse de pe un iphone ? (ex: iphone 4s, iso 9.3.5)

2. Daca da, cum ?

3. (optional, doar daca metoda este valida) As putea descarca mesajele in pc (ex: Sa spunem ca as vrea sa vad inceputul conversatiei, normal ar trebuie sa derulez in sus vreo 3 zile si 3 nopti pana sa ajung la primul mesaj. Nu este obligatori sa le descarc in pc, intentia este sa le pot vedea din cap in coada, nu invers )

Multumesc !

Te conectezi la itnues ca sa le salvezi. Pentru tot ce ai nevoie tu ai nevoie de backup care se face din telefon / itunes, depinde de versiunea de ios si de modelul de iphone. Eu am facut backup la iphone 3g acum 1 an si a mers, totul, mesaje, poze, etc.

Intr-un fel am reusit ceva...

Problema este ca de fiecare data cand conectez telefon la calculator instantaneu se creaza un backup actual.

*Pai si care e problema ?

Problema este ca acele mesaje pe care incerc sa le recuperez le-am sters acum o luna si de atunci am mai conectat telefonul la laptop de inca 100 de ori...

Metoda cu care am reusit sa accesez mesajele din ultimul backup salvat pe calculator o puteti gasi pe site-ul "iphone-sms.com"

Inafara de calculator si icloud (au acelas backup) cum as putea accesa mesajele mai vechi ? un log. ceva...