Sign in to follow this  
Followers 0
Sebastian C.

AREA-GAMES ROMÎNIA

28 posts in this topic

Prea tare comunitatea asta...dupa parerea mea designul modern + stafful va diferentiaza de celelalte comunitati.Succes in continuare !

0

Foarte frumos si bine aranjat forumul. Imi place update-ul de Craciun, este simplu si frumos. Iti urez succes cu comunitatea.

0

Shady face miracole. Oricum, daca este el pe vreo comunitate, stati sigur ca o sa va faca ceva unic. Anyway, ce pot sa zic, update frumos, animatia la logo frumoasa si ea. Frumos, frumos.

-1

Thumbs up! Cea mai buna comunitate!

0

Portocala si Shady fac echipa buna. Comunitatea arata foarte bine, foarte bine aranjata,  cea mai atractiva din pct de vedere artistic(design) iar staff-ul bine format, succes in continuare :)

0

Vă mulțumesc pentru păreri despre comunitate cât și părerile legate de aspectul de iarnă, pe cât de originale sunt creațiile nu puteam să rămânem așa astfel încât pentru comunitățile care ne-au copiat am adăugat o „ninsoare” mai specială să vedem dacă o vor copia și pe aceasta :)) știm că vă plac creațiile dar păstrați măcar numele celui care le-a făcut și anume @Shady nu vă mai dați voi mai experți !

2

Ninsoarea nu e cine stie ce :). A schimbat doar imaginile fulgilor. Pot face ceva asemanator .

-1

În câteva zile se va de deschide și primul server de SA:MP al comunității, stați pe aproape pentru a afla ora deschiderii ! ( UP )

1

On 12/9/2016 at 0:06 PM, Filip Cristian said:

Scoate scriptul de zapada. Este un script bazat pe imagini care ingreuneaza forumul enorm, cel putin la mine merge jalnic, dau scroll azi si se misca maine.

Cat despre tema si aspect, nu stiu ce sa zic, nu vad nici o diferenta intre temele facute de "dopepx", toate sunt exact la fel, acelasi edit sumar, aceleasi efecte, acelasi stil folosit cu multi ani in urma pe forumurile de tip ucoz, forumgratuit, etc.

Area-games, play-arena, dust2, pentru mine e una si aceeasi. (in ceea ce priveste aspectul)

Sa nu uitam ca toate temele ( aproape ) se aseamana cu ipb 3.4. Ma anuntati cand o sa faceti ceva nou, nu doar inspiratie de la ipb 3.4.x. Nu am ce parere sa las la un skin care se aseamana cu toate cele. 

1

On 09.12.2016 at 0:06 PM, Filip Cristian said:

Scoate scriptul de zapada. Este un script bazat pe imagini care ingreuneaza forumul enorm, cel putin la mine merge jalnic, dau scroll azi si se misca maine.

Cat despre tema si aspect, nu stiu ce sa zic, nu vad nici o diferenta intre temele facute de "dopepx", toate sunt exact la fel, acelasi edit sumar, aceleasi efecte, acelasi stil folosit cu multi ani in urma pe forumurile de tip ucoz, forumgratuit, etc.

Area-games, play-arena, dust2, pentru mine e una si aceeasi. (in ceea ce priveste aspectul)

Ma mir ca nu se acuza de plagiat între ei :)) așteptăm și ziua aia , pentru ca așa e , temele seamănă doar culoarea diferă 

18 minutes ago, BebeGFX said:

Sa nu uitam ca toate temele ( aproape ) se aseamana cu ipb 3.4. Ma anuntati cand o sa faceti ceva nou, nu doar inspiratie de la ipb 3.4.x. Nu am ce parere sa las la un skin care se aseamana cu toate cele. 

Ei nu fac , ci doar folosesc lucruri făcute de alții .. ma întreb de ce ? Poate lipsa de cunoștințe :)) sau nu vor sa se afirme și in acest domeniu , ca pun stăpânire pe el :)):))

On 18.12.2016 at 7:30 PM, Sebastian C. said:

În câteva zile se va de deschide și primul server de SA:MP al comunității, stați pe aproape pentru a afla ora deschiderii ! ( UP )

Acum o sa fie ceva unic , nu ? 

Nu o sa mai avem voie sa facem nici samp ,  ca va furam, ca și proiectul cu mixuri , al vostru a fost primul din România , acuzați pe toți ca fura de la voi :)) dar voi ați luat ființa acum nu mult timp cu reziduurile de pe alte comunități =)) 

4

On 27.12.2016 at 9:43 PM, Ezel.LCS said:

Ma mir ca nu se acuza de plagiat între ei :)) așteptăm și ziua aia , pentru ca așa e , temele seamănă doar culoarea diferă 

Ei nu fac , ci doar folosesc lucruri făcute de alții .. ma întreb de ce ? Poate lipsa de cunoștințe :)) sau nu vor sa se afirme și in acest domeniu , ca pun stăpânire pe el :)):))

Acum o sa fie ceva unic , nu ? 

Nu o sa mai avem voie sa facem nici samp ,  ca va furam, ca și proiectul cu mixuri , al vostru a fost primul din România , acuzați pe toți ca fura de la voi :)) dar voi ați luat ființa acum nu mult timp cu reziduurile de pe alte comunități =)) 

Nu știu cum facem mă săracule da până să deschidem comunitatea am fost în alta unde veneai să te milogești de noi ( redus mintal ce ești ) iar acum suferi ? Te bagi în seamă dar n-ai bani să-ți plătești comunitatea și te milogești după sponsorizări, eu zic să-ți vezi de treaba ta și să eviți acest topic ca să nu fiu nevoit să te fac iar de râs cum te-am făcut pe fosta comunitate.

0

Nu ai cum ma face de ras , ți-am zis și o repet , nu te pot jigni pentru ca natura a făcut o destul =)) nu ocolesc niciun topic , e strict părerea mea despre o comunitate formată cu reziduurile altor comunități .

Din 2012 tot plătim și avem sponsori , deci nu știu cine e săracul , dar na , noi nu suntem la cules de castraveți in Italia :)) 

Și m-am cam plictisit de aceleași replici , eu când dau o părere o si argumentez , însă tu te simți vizat și ataci :)) 

1

2 minutes ago, Ezel.LCS said:

Nu ai cum ma face de ras , ți-am zis și o repet , nu te pot jigni pentru ca natura a făcut o destul =)) nu ocolesc niciun topic , e strict părerea mea despre o comunitate formată cu reziduurile altor comunități .

Din 2012 tot plătim și avem sponsori , deci nu știu cine e săracul , dar na , noi nu suntem la cules de castraveți in Italia :)) 

Și m-am cam plictisit de aceleași replici , eu când dau o părere o si argumentez , însă tu te simți vizat și ataci :)) 

Numai deviati de la subiect. Daca erati asa buni erati in stare cred sa va faceti un intro calumea nu facut online gratis pe net. (flixpress)
Este logic sa se apere cu o replica, de ce trebuie sa continui?
Eu daca zic, ca ai un forum praf si bun de dat la ghena tu nu dai un raspuns?

0

Sincer n-am de ce să mă apăr :)) ăla e purul adevăr deoarece dacă-l pui să-ți facă print la niște pagini de membrii care le alegi tu vei vedea aceleași ip la toți utilizatorii ( până și Alpso a recunoscut lucrul ăsta ) dar el se ascunde în spatele unei comunității inexistente cu un staff atât de mediocru încât încearcă să-și facă reclamă pe spatele nostru :)) mai are rost să mai continui ? Pentru mine vei rămâne un simplu nimic care dă din gură dar nu e în stare să ridice un server :( trist dar e adevărat =)) . ( tocmai ți-am zis părere mea despre gluma aia de site despre care tu afirmi că e comunitatea ta ).

Să revin la acest topic, lăsați o părere în legătură cu forumul nu doar pentru a vă afla în treabă și din pură „inteligență” :)

@BebeGFX ai potențial însă ai și multe lipsuri, încearcă să le repari și vei observa că un proiect început te poate ajuta foarte mult dacă te implici cum trebuie :) .

1

Tu îți faci reclama pe spatele meu ,  uita te la topicul cu lcs de pe comunitatea ta și uita te câte vizualizări ai , deci și cu asta te-am dobândit .

Din nou ma ataci fără dovezi , ia legătura cu alpsho și spune i sa îți dea printuri , așa poate ii văd și eu pe aia fake.

nu sunt in stare de un server ? Întreabă l pe Crash când am avut ts 400

Gluma de site e al tău , format din ce am aruncat eu :)) (Crash , thunder,șacalul , vital )

si cu asta am încheiat activitatea mea la tentativa voastră de proiect .

BAfta și an nou fericit !

0

18 minutes ago, Ezel.LCS said:

Tu îți faci reclama pe spatele meu ,  uita te la topicul cu lcs de pe comunitatea ta și uita te câte vizualizări ai , deci și cu asta te-am dobândit .

Din nou ma ataci fără dovezi , ia legătura cu alpsho și spune i sa îți dea printuri , așa poate ii văd și eu pe aia fake.

nu sunt in stare de un server ? Întreabă l pe Crash când am avut ts 400

Gluma de site e al tău , format din ce am aruncat eu :)) (Crash , thunder,șacalul , vital )

si cu asta am încheiat activitatea mea la tentativa voastră de proiect .

BAfta și an nou fericit !

Vei rămâne un simplu mincinos :) din păcate pentru tine n-ai să evoluezi din starea în care ești ( un rebut al internetului ), uite și dovezile când ți-ai trimis omuleții să facă reclamă la mine acum câteva luni :) ( click / click ) Singuru care nu aduce dovezi ești tu, pot să-ți aduc dovezi și de la limbajul care-l aveai în momentul în care îți închideam gura ( click ), nu cred că mai are rost să mă cobor la nivelul tău mediocru și să-ți dau răspuns de fiecare dată când te crezi „superman” pe internet. Comunitatea mea așa cum este a fost și va fi mereu peste gluma ta de site, să ne uităm la statisticile de la fiecare server dacă dorești.

0

Asta ce demonstrează ? Exact ce am spus mai sus , când iei gunoaiele de pe alte comunități și nu esti in stare sa îți pui staff ul tău :D 

inca o data jignești , deci te simți atacat =))

As vrea sa va văd și in viața reala la fel de determinați , ca poate s-ar schimba ceva și in România , însă smardoi între 4 pereți si in fata unui pc  am mai văzut și din păcate sunt tot mai multe specimene(ca și tine ).

INca o data an nou fericit și bafta cu ceea ce numești tu proiect .

0

mie imi place proiectul , dar este un 0 , ca va tineti parca sunteti cei mai cei , sa nu uitati , ca bani nu ajuta la tot.. 

0