Jump to content
Sign in to follow this  
Kovac

Eliminare istoric warn de pe contul meu?

Recommended Posts

Salut,

Dacă am luat un warn ce nu expiră niciodată, mi-l poţi înlătura @gaby, sau măcar să mi-l bagi să expire după o anumită perioadă. Am pe drept zic eu, de la gadeas şi a fost prima abatere şi-mi pare rău de aceasta, drept urmare vreau să mi-o repar, desigur, nemaifăcând acest lucru. Arată urât şi chiar vreau să ajut această comunitate, pot şi cu warn, dar pot dovedii că îmi pot pot repara greşeala şi că nu voi mai face acest lucru. 

Mulţumesc anticipat, sper să primesc un răspuns pozitiv. :)

Poti sa ajuti comuntatea si cu acel warning permanent stai linistit, nu e ca si cum nu mai poti sa postezi nimic.

Semn de buna purtare zic eu.

7 minutes ago, Dan O. said:

Poti sa ajuti comuntatea si cu acel warning permanent stai linistit, nu e ca si cum nu mai poti sa postezi nimic.

Semn de buna purtare zic eu.

Da, dar arată urât. Asta am spus şi eu, ai dreptate, deşi vreau să arăt că îmi pot repara greşeala, iar utilizatorii ce vor intra pe profilul meu îşi vor face o părere proastă despre mine văzând acel warn.. acesta este motivul principal pentru care vreau înlăturarea acestuia. 

Cum ar fi sa te fac de cacao in topicul asta, acum, sa primesc warn, si peste ceva timp sa cer sa mi se scoata, pentru ca sunt baiat fain, si ca imi cer scuze, si ca n-am vrut, si ca nu se va mai repeta, si etc. Tu cum te-ai simti, fiind cel atacat ? E ca si cum ai scapa bagand pe cineva in spital ca l-ai lovit cu masina... daca iti pare rau nu inseamna ca esti absolvit de ce-ai facut..

PS: stai linistit, ca nu warningul face pe utilizator.

Just now, Dan O. said:

Cum ar fi sa te fac de cacao in topicul asta, acum, sa primesc warn, si peste ceva timp sa cer sa mi se scoata, pentru ca sunt baiat fain, si ca imi cer scuze, si ca n-am vrut, si ca nu se va mai repeta, si etc. Tu cum te-ai simti, fiind cel atacat ? E ca si cum ai scapa bagand pe cineva in spital ca l-ai lovit cu masina... daca iti pare rau nu inseamna ca esti absolvit de ce-ai facut..

Nu mi se pare grav ce am zis pentru a mi se acorda warn permanent, deşi moderatorul are tot dreptul să decidă. Şi nici nu pot spune aici deoarece cred că voi lua altul. Oricum, a fost o jignire indirectă zic eu, cu un cuvânt 50% vulgar pe care orice om îl spune de minim 3 ori pe săptămână, ii se mai spune şi rahat. Asta i-am spus şi lui Gadeas, iar el m-a trimis aici.

Vom sterge warn-ul dupa cel putin 6 luni de buna purtare.

9 hours ago, gaby said:

Vom sterge warn-ul dupa cel putin 6 luni de buna purtare.

Am înţeles, mulţumesc mult. :D

Puteţi închide.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.