Jump to content

DarkMind România - Reviews


Recommended Posts

esti pe langa ce iti zic eu ce imi zici tu,am mentionat faptul ca tu la ori ce topic de promovare te iei de x si y ca nu au licenta ca sa te lauzi tu ca vai doamne ai licenta,pentru ce mi-ar trebuii licenta cand fac lucru asta doar din pasiune? Nu este gratuit? Uite ca pentru mine este gratuit,atata timp cat se gaseste pe webflake/invision-virus la download si nu platesc nimic si ma pot folosii de ea este free. Poti sa ai 15.000 de licente tot degeaba daca nu ai servere,sau staff..nu ai cum sa faci comunitate,te poti sterge cu licenta la  f**d,altii nu au licente si totusi d-aia au ceva potential si pe 'nulled' de care zici tu ca e furt.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cosmin D said:

Sincer, mie imi place tema, in schimb mai merg unele modificari pe la culori si un logo mai complex. Este una frumoasa si aranjata, succes cu forumul!

Îți mulțumim.

 

NOU!

A fost adăugat un index. https://darkmind.ro/

Așteptăm păreri cu referire la ce vă place, ce nu vă place, ce ați vrea să adăugăm sau să scoatem etc.

Edited by Valentin T.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

In general este frumos. Insă

  • Meniul este același de pe forum și asta (pentru mine) strică. Că așa oferi deja un „preview” la forum.
  • Majoritatea elementelor sunt pe centru. Cel mai mult mă deranjează „vizitează-ne”, ăla puteți să-l scoateți: există „forum” ca buton ... 
  • Efectul de tranziție la „classic - hack, rpg - rpg”, worst to see... Mai bine zis: secția „Serverele noastre” prea urâtă. 
  • La „unde ne poți găsii” elementele ași fi putut să le puneți in „inline-block”.
  • In footer, la drepturile de autor, aș fi lucrat mai mult la aspect. Prea simplu ... 

** Elementele pe centru strică foarte mult. 2 - 3 elemente, ok, nimic de zis, dar toate ... 

** Script-urile impotriva inspect element-ului nu prea ajută. Nici pentru CTRL+U. :))

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DeNyS. said:

In general este frumos. Insă

  • Meniul este același de pe forum și asta (pentru mine) strică. Că așa oferi deja un „preview” la forum.
  • Majoritatea elementelor sunt pe centru. Cel mai mult mă deranjează „vizitează-ne”, ăla puteți să-l scoateți: există „forum” ca buton ... 
  • Efectul de tranziție la „classic - hack, rpg - rpg”, worst to see... Mai bine zis: secția „Serverele noastre” prea urâtă. 
  • La „unde ne poți găsii” elementele ași fi putut să le puneți in „inline-block”.
  • In footer, la drepturile de autor, aș fi lucrat mai mult la aspect. Prea simplu ... 

** Elementele pe centru strică foarte mult. 2 - 3 elemente, ok, nimic de zis, dar toate ... 

** Script-urile impotriva inspect element-ului nu prea ajută. Nici pentru CTRL+U. :))

 

Îți mulțumim de părere.

Ideea acestui index a fost de a-l apropia cât de cât de forum, de aceea am și făcut meniul la fel.

La restul elementelor ne vom gândi cu Indigo și în weekend vom face un nou update.

Știu că script-urile respective nu prea ajută, însă este o metodă cât de cât ok pentru a preveni copy/paste din partea "experților".

Edited by Valentin T.
Link to comment
Share on other sites

Logo-ul trebuie schimbat, zic eu. http://prntscr.com/emylah - eu zic că mai ok ar arăta fără background la acel font awesome dinainte și fără border sus, lasă doar border-bottom cu opacitate scăzută, părerea mea despre forum. Cât despre index, e ok ideea. Îmi aduce aminte de http://area-games.ro/, nu zic că e copiat. Succes!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kovac said:

Logo-ul trebuie schimbat, zic eu. http://prntscr.com/emylah - eu zic că mai ok ar arăta fără background la acel font awesome dinainte și fără border sus, lasă doar border-bottom cu opacitate scăzută, părerea mea despre forum. Cât despre index, e ok ideea. Îmi aduce aminte de http://area-games.ro/, nu zic că e copiat. Succes!

 Haha , nu văd nicio asemănare :)) , dar na în infine , nu are rost .  
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Andreeas Z. said:

bGz8Y9b.png

De ce nu mergeti pe o varianta așa? Fata de cum este maintitle-ul , mai bine arata așa. Borderul acela dublat nu prea este ok , cel putin eu as modifica. Este doar un sfat. In rest , ca si aspect este ok , dar puteti mult mai mult.

exact.

1 hour ago, Needless said:

 Haha , nu văd nicio asemănare :)) , dar na în infine , nu are rost .  
 

 

 

benoclează-te mai bine =)) ce te ofensezi? nu am zis că e copiat, am zis că mă duce cu gândul la area-games, calm.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kovac said:

exact.

benoclează-te mai bine =)) ce te ofensezi? nu am zis că e copiat, am zis că mă duce cu gândul la area-games, calm.

 Ofensez ? eu chiar nu știu la ce te referi , majoritatea index-urilor sunt la fel , nu văd nicio asemănare cu area-games , așa că calmează-te .
 
 Așa că dacă mai ai ceva de spus , aștept pm nu are rost să facem spam aici degeaba . 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Alexandru C. said:

Uffff, câte telenovele din atâta suferință...

Dacă mai văd certuri, hide.

Ah, încă ceva, mi-a venit cheful să citesc acest post, cum fac?

Voi pe bune nu știți ce să mai faceți ca să atrageți lumea ? Click

 Certuri ?eu nu am văzut,  să ne înjurăm , jignim  etc sunt doar niște opini diferite .
 
 Am rezolvat și cu postul , era o problemă cu permisiunile , am uitat să adaug ceva .
 
 Păi și care e problema ta ? , că eu plătesc oameni să posteze, chiar nu te înțeleg . suferi ?  
 
 Nu sunt nici primul nici ultimul , ce face așa . 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vad ca ati facut mici modificari la tema.
Meniul arata mult mai bine acum, la fel si banner-ul comunitatii si efectul aplicat.
Sectiunile cat si sidebar-ul arata foarte bine.
Legenda arata bine, la fel si tot footer-ul de jos. Este bine plasat in "peisaj".
Interfata topicurilor arata foarte bine, totul este dozat.
Am observat ca aveti aplicatia Awards, sunt curios, este aplicatia nulled sau este cumparata? :)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, HazZaRD said:

Vad ca ati facut mici modificari la tema.
Meniul arata mult mai bine acum, la fel si banner-ul comunitatii si efectul aplicat.
Sectiunile cat si sidebar-ul arata foarte bine.
Legenda arata bine, la fel si tot footer-ul de jos. Este bine plasat in "peisaj".
Interfata topicurilor arata foarte bine, totul este dozat.
Am observat ca aveti aplicatia Awards, sunt curios, este aplicatia nulled sau este cumparata? :)

Îți mulțumim pentru părere.

Aplicația respectivă este nulled momentan.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Te rog eu frumos, nu mai scrie UP in postari, ma calca pe nervi. In schimb pune cateva cuvinte acolo despre ce vrei sa primesit ca feedback si incearca totusi sa pui mai multe detalii despre ce update-uri au aparut pe site de la ultima postare. Cei care intra rar nu or sa vada nici o schimbare conform postarii tale: "am facut un update la index".

Chiar daca UP este permis conform regulamentului, daca nu ai de prezentat schimbari consistente, inchidem balciul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.