Jump to content

DarkMind România - Reviews


Recommended Posts

Mai așteptăm părerile voastre referitoare atât la aspect, cât și la organizarea forumului.

Au fost făcute unele update-uri mici la temă (precum unele efecte, culoare principală etc.), cât și la categorii.

Am tradus forumul în limba română. Acum puteți cu ușurință modifica limba din partea de jos a forumului.

Edited by Valentin T.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

On 12.03.2017 at 2:55 PM, grande_ecks said:

1 an de zile și voi tot n-ați reușit să cumpărați o licență? Păi de cât timp aveți nevoie? Până se închide? E clar! :)

Lasa-i, au mai trecut 4 luni si tot nimic „in curand„ ei fac fac update la tema, nu la platforma de parca tema este prioritatea lor. :-??

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, a n t o l d said:

Lasa-i, au mai trecut 4 luni si tot nimic „in curand„ ei fac fac update la tema, nu la platforma de parca tema este prioritatea lor. :-??

 

Anthalius teparul, ţi-aş spune ceva, dar mă abţin, deci te rog să-ţi vezi de treabă, îţi înţeleg frustrarea forumul tău nu a ţinut nici măcar 1 lună.. dar să dai quote la un post din martie e prea de tot, ai primit raport.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am făcut un wipe total la forum și am început totul de la 0 pe platforma IPS 4.2.2.

Ne-am străduit să facem doar cele mai utile categorii și să le aranjăm astfel, încât să fie cât mai ușor de găsit.

De asemenea, am decis să lăsăm tema default, cu mici modificări, care, după părerea mea, arată destul de bine.

Așteptăm păreri și propuneri din partea voastră.

Link to comment
Share on other sites

Tot timpul ati avut proiecte care sunt Ghost..nu intra nimeni pe forumul vostru, de ce nu va uniti cu o comunitate mai mare?
Imi place cum lucrati imi place ca sunteti originali in mare partea dar nu-mi place ca nu va ocupati si forumul sta degeaba...am o propunere pentru voi add skype : krasnii6362 , sa vorbim despre mai multe detalii desigur daca va intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am achiziționat licență IPS și acum avem suport oficial pentru platformă.

Se lucrează la o temă dark, care cred că va fi gata în zilele ce urmează.

Am structurat categoriile într-un mod cât mai ușor de utilizat, excluzându-le pe cele inutile.

Link forum: https://darkmind.ro/forum/

Edited by Valentin T.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 hours ago, a n t o l d said:

O dovada? Si nu poza. >_<

Nu sunt obligat să ofer nimic, unu-i obsedat ca tine, şi nici nu îţi voi oferi nicio dovadă, cică şi nu poză:)) dar ce vrei prietene ? Contul ? Du-te prietene tare, şi vezi-ţi de treabă.

Aşteptam păreri despre tema .

:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, a n t o l d said:

Nu esti obligat? Eu zic ca da atat timp cat ai spus ca ai licenta. Ha nu poza, vreau sa mi trimiti link catre profilul tau de pe siteul IPB. :-?? la un site tema este importanta sau licenta? :-??

https://invisioncommunity.com/profile/301364-licentakenny/  

Fericit ? ti-am postat numele pe profil , am ambele :MemePlease: asa ca sign out  :MemeArgggg:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tema devilzone editată puțin la meniu / maintitle și puțin footer, deci nu este ceva nou.Nu știu dacă voi ați avut prima dată tema sau ei, sau cum stă treaba.

Nu am nimic cu voi, nu mă înțelege greșit, am făcut o comparație minoră.Până la urmă am ajuns și eu la concluezia că o temă nu mai contează pe un forum.Pe orice forum găsești categorii, idei la fel ș.a.m.d

 

Felicitări că sunteți licențiați, asta vă dă un + să continuați fără să trăiți cu ideea că puteți să fiți închiși, și mai presus de asta aveți orice update disponibil la zi.

WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ShoczCD said:

Tema devilzone editată puțin la meniu / maintitle și puțin footer, deci nu este ceva nou.Nu știu dacă voi ați avut prima dată tema sau ei, sau cum stă treaba.

Nu am nimic cu voi, nu mă înțelege greșit, am făcut o comparație minoră.Până la urmă am ajuns și eu la concluezia că o temă nu mai contează pe un forum.Pe orice forum găsești categorii, idei la fel ș.a.m.d

 

Felicitări că sunteți licențiați, asta vă dă un + să continuați fără să trăiți cu ideea că puteți să fiți închiși, și mai presus de asta aveți orice update disponibil la zi.

Ambele teme sunt facute de Halogek , eu nu stiu ce asemanari vezi , eu chiar nu vad :))  sunt foarte diferite   , in fine mersi de review

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Needless said:

Ambele teme sunt facute de Halogek , eu nu stiu ce asemanari vezi , eu chiar nu vad :))  sunt foarte diferite   , in fine mersi de review

2 asemănări destul de mari:

f_icons - care au aproximativ acelasi efect, doar ca pe devil este un border dashed.

useinfopane din topic identic ș.a.m.d ( din nou nu am nimic cu voi ) - este o critică constructivă.

WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ShoczCD said:

2 asemănări destul de mari:

f_icons - care au aproximativ acelasi efect, doar ca pe devil este un border dashed.

useinfopane din topic identic ș.a.m.d ( din nou nu am nimic cu voi ) - este o critică constructivă.

Prietene, te simţi bine ? "Tema devilzone editată puțin la meniu/maintitle și puțin footer, deci nu este ceva nou."

Userinfopanel nu e chiar identic, şi ce dacă e acelaşi efect, tu mi-ai dat două chestii minore, şi mai sus spui că e tema devilzone editata la meniu/maintile şi footer?

Nu vreau să-te jignesc, dar te simţi bine? Vezi bine? Îţi propun să-te retragi, că nu are rost să-te faci de căcat scuză-mi expresia:))

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Needless said:

Prietene, te simţi bine ? "Tema devilzone editată puțin la meniu/maintitle și puțin footer, deci nu este ceva nou."

Userinfopanel nu e chiar identic, şi ce dacă e acelaşi efect, tu mi-ai dat două chestii minore, şi mai sus spui că e tema devilzone editata la meniu/maintile şi footer?

Nu vreau să-te jignesc, dar te simţi bine? Vezi bine? Îţi propun să-te retragi, că nu are rost să-te faci de căcat scuză-mi expresia:))

Inseamna ca voi, sunteți doar cu nasul pe sus și doriți doar să vă laude lumea.Ți-am zis 2 chestii minore ce au o asemănare mai ales la userinfoPane.Daca nu esti dispus sa primesti si chestii contra nu mai deschide cumetre topicuri sa te lauzi cu o comunitate pe care stai tu si ceilalti 3 administratori.

Ti-am zis ca nu am nimic cu voi, si tu ma iei cu iti e rau sau mai stiu eu ce jigniri subtile.De cacat va faceti voi cand dati asemenea reply-uri prin topicuri.Daca ai ales sa primesti o parere nu conditiona lumea sa iti dea sfaturi doar in plac.Tema nu este noua, daca nu ma insel si nu vreau sa bag mana in foc a plecat de pe o alta comunitate si a ajuns si pe la voi, si nu nu de pe devilzone.

Nu va inteleg de ce va sare mustaru cand cineva va zice ceva de rau.

 

EDIT: ASTA E ULTIMUL MEU POST, NU VREAU SA MA CERT - ERA DOAR O MICA PARERE.

Edited by ShoczCD

WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ShoczCD said:

Inseamna ca voi, sunteți doar cu nasul pe sus și doriți doar să vă laude lumea.Ți-am zis 2 chestii minore ce au o asemănare mai ales la userinfoPane.Daca nu esti dispus sa primesti si chestii contra nu mai deschide cumetre topicuri sa te lauzi cu o comunitate pe care stai tu si ceilalti 3 administratori.

Ti-am zis ca nu am nimic cu voi, si tu ma iei cu iti e rau sau mai stiu eu ce jigniri subtile.De cacat va faceti voi cand dati asemenea reply-uri prin topicuri.Daca ai ales sa primesti o parere nu conditiona lumea sa iti dea sfaturi doar in plac.Tema nu este noua, daca nu ma insel si nu vreau sa bag mana in foc a plecat de pe o alta comunitate si a ajuns si pe la voi, si nu nu de pe devilzone.

Nu va inteleg de ce va sare mustaru cand cineva va zice ceva de rau.

Tema devilzone editată puțin la meniu / maintitle și puțin footer, deci nu este ceva nou.Nu știu dacă voi ați avut prima dată tema sau ei, sau cum stă treaba.

Nu am nimic cu voi, nu mă înțelege greșit, am făcut o comparație minoră.Până la urmă am ajuns și eu la concluezia că o temă nu mai contează pe un forum.Pe orice forum găsești categorii, idei la fel ș.a.m.d

1. Prietene, atâta timp cât nu ştii ce vorbeşti, nu vorbi.

2. Mi-ai zis două chestii minore, ia uită-te mai sus.

3. Ai văzut copyright jos la temă şi la mine şi la devil? De ce spui că e tema devilzone?

4. Un webdesinger are stilul lui

5. Tema devilzone e mai complexă are mai multe efecte

Nu am nimic cu tine  poţi să-ţi dai cu părerea atâta timp cât eşti informat, puteai să verifici înainte să dă-i cu căcat.

Tema am cumpărat-o, i-am oferit 30 de euro lui halogek să mi-o facă, de ce îţi place să dezinformezi lumea?

Păi normal că nu înţelegi, "de ce ne sare mustrau":)) păi dacă vorbeşti prosti, informează-te înainte să comentezi

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.