Jump to content
Valentin T.

DarkMind România - Reviews

Recommended Posts

1 hour ago, ShoczCD said:

Tema devilzone editată puțin la meniu / maintitle și puțin footer, deci nu este ceva nou.Nu știu dacă voi ați avut prima dată tema sau ei, sau cum stă treaba.

Nu am nimic cu voi, nu mă înțelege greșit, am făcut o comparație minoră.Până la urmă am ajuns și eu la concluezia că o temă nu mai contează pe un forum.Pe orice forum găsești categorii, idei la fel ș.a.m.d

Felicitări că sunteți licențiați, asta vă dă un + să continuați fără să trăiți cu ideea că puteți să fiți închiși, și mai presus de asta aveți orice update disponibil la zi.

Nu stii cum sta treaba da tot iti bagi nasu'. Zici ca ai ajuns la "concluezia" ca tema pe un forum nu mai conteaza nimic, dar totusi in reply-ul lasat de tine vorbesti doar de aia. 

• Like 1

Just now, Alexandru C. said:

Nu stii cum sta treaba da tot iti bagi nasu'. Zici ca ai ajuns la "concluezia" ca tema pe un forum nu mai conteaza nimic, dar totusi in reply-ul lasat de tine vorbesti doar de aia. 

Nu ca jur ca nu o sa ma mai bag in asemenea topicuri nu am cu cine sa discut si nici nu am pretentii sa inteleaga cineva mesajul spus de mine.Pai in pastele masii de treaba, am ajuns eu la concluzia asta, dar am lasat si o parere despre tema.Ce dracu e ma asa  greu de inteles? Faceti fratilor 1000 de comunitati pe care sa fiti doar voi si cu colegii de clasa.Daca imi dau cu parerea imi sare lumea in cap.

Stiu ce am zis, dar am zis sa las si o parere sau mai bine zis o comparatie.

7 minutes ago, ShoczCD said:

Nu ca jur ca nu o sa ma mai bag in asemenea topicuri nu am cu cine sa discut si nici nu am pretentii sa inteleaga cineva mesajul spus de mine.Pai in pastele masii de treaba, am ajuns eu la concluzia asta, dar am lasat si o parere despre tema.Ce dracu e ma asa  greu de inteles? Faceti fratilor 1000 de comunitati pe care sa fiti doar voi si cu colegii de clasa.Daca imi dau cu parerea imi sare lumea in cap.

Stiu ce am zis, dar am zis sa las si o parere sau mai bine zis o comparatie.

Prietene, ti-am sarit in cap cum zici tu, deoarece ce esti prost informat dar tot ai lasat reply-ul ala fara nici un sens. Daca citeai 2-3 reply-uri in acest topic, aflai ca tema de pe darkmind, e cea originala. Iti zic 100% sigur ca asa deoarece sunt prieten bun cu cel care a creat acea tema. Subiect inchis :D

• Sad 1

Sincer la cum știu cât îl duce capu pe @HaLoGeK cred că ar fi putut lucra și mai bine de atât, o parte din aspect l-am mai văzut și-n alte teme create de el și din cauza asta sunt dezamăgit, potențialu lui este unul mai mare.

Succes în continuare.

On 6/10/2017 at 1:29 PM, Sebastian C. said:

Sincer la cum știu cât îl duce capu pe @HaLoGeK cred că ar fi putut lucra și mai bine de atât, o parte din aspect l-am mai văzut și-n alte teme create de el și din cauza asta sunt dezamăgit, potențialu lui este unul mai mare.

Succes în continuare.

Citez: "Lucrez in functie de cat ma plateste".

• Like 1

13 hours ago, Needless said:

Caut 2 /3 persoane serioase sa ma ajute cu acest proiect . 

te ajut eu 

Arata bine comunitatea . 

Tema , nu stiu ce sa zic . O strica culoarea , acel mov nu se potriveste si e deranjant . 

Multa  bafta !:PeterParker: