Jump to content
Sign in to follow this  
theJack14

Parere Channel YouTube Gaming

Recommended Posts

Salut! Am si eu nevoie de parerea voastra pentru cananul meu nou de YouTube. Momentan filmez in 480p deoarece PC-ul meu nu e performant pentru 720p. Am banner si avatar in constructie dar asta sper sa nu fie o problema. In timp o sa filmez si cu microfon!

Canal: https://www.youtube.com/channel/UC068B1pbpa9C68Jv0k6DAYQ

Primul video este un Gameplay, si vor mai urma mai multe! Rugamintea mea este sa-mi datii sfaturi despre ce sa postez, cu ce sa filmez, ce PC sa-mi cumpar si cum as putea popula canalul rapid. Multumesc!

Cred că ai greșit secțiunea, scrie clar "Web Design & Website Review"

cout << "-  " << "follow ur dreams << " -";

Sfatul meu este unul din pacate negativ pentru tine, te sfatuiesc sa o lasi balta, in ziua de azi sunt foarte multe canale ce ofera videoclipurilor o calitate foarte buna, cine crezi ca s-ar abona la tine? Da, ai avea succes daca ti-ai achizitiona un calculator de gaming cu cel PUTIN vro 12GB ram, i5 si o placuta video de 2gb GDRR5 sa iti ruleze jocul lejer + sa inregistrezi videoclipuri la o rezolutie ridicata + un microfon, de asemenea bun.

11 hours ago, Tr0YB0Y said:

Sfatul meu este unul din pacate negativ pentru tine, te sfatuiesc sa o lasi balta, in ziua de azi sunt foarte multe canale ce ofera videoclipurilor o calitate foarte buna, cine crezi ca s-ar abona la tine? Da, ai avea succes daca ti-ai achizitiona un calculator de gaming cu cel PUTIN vro 12GB ram, i5 si o placuta video de 2gb GDRR5 sa iti ruleze jocul lejer + sa inregistrezi videoclipuri la o rezolutie ridicata + un microfon, de asemenea bun.

Multumesc pentru sfat.

Aici nu este zona pentru reclama ci pentru a cerere review-uri la site-uri/forumuri.
Cer mutarea acestui topic la Arhiva si avertizarea utilizatorului.

Odata ce nu ai gasit sectiune pentru reclama la canal de youtube, inseamna ca nu exista.

@Dan O. 

HazZaRD  - Official Youtube Channel
Daca iti place o postare facuta de mine, apasa pe butonul
qKwBcLl.png in semn de multumire.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...