Jump to content

Vand temă IPB 3.4.x Blue


zippo

Recommended Posts

Am dat eu o țeapa? ceva, da creatorul este StrongTaz si eu sunt Jah Khalib fondatorul comunitatii dakrwars la care a facut "seso" (StrongTAZ) tema pentru darkwars, dar asa zise MarianC, si altii au luat tema cu inspect, care la urma ei are buguri peste buguri , si tema originala nebuguita am doar eu si seso
Cica tepar am dat vreo tepa ma sclavule?
Ar trebui acum sa primesti +1 pentru acuzatie fara dovezi, nu te mai baga daca nu stii povestea intreaga, ca sar putea sa te pape Lupu ;3

Link to comment
Share on other sites

On 26.04.2017 at 4:38 PM, zippo said:

Am dat eu o țeapa? ceva, da creatorul este StrongTaz si eu sunt Jah Khalib fondatorul comunitatii dakrwars la care a facut "seso" (StrongTAZ) tema pentru darkwars, dar asa zise MarianC, si altii au luat tema cu inspect, care la urma ei are buguri peste buguri , si tema originala nebuguita am doar eu si seso
Cica tepar am dat vreo tepa ma sclavule?
Ar trebui acum sa primesti +1 pentru acuzatie fara dovezi, nu te mai baga daca nu stii povestea intreaga, ca sar putea sa te pape Lupu ;3

Eu zic să-ți măsori vorbele muc cel mic, cât timp tu n-ai făcut nimic în tema aia nu ești creator, așa că bine taci, și a da, vezi să nu te alegi tu cu un ban pentru cont clonă că văd că e la ordinea zilei să faci așa ceva. Și da, cât timp dai CEVA care e GRATUIT pe INTERNET se numește ȚEAPĂ.

On 27.04.2017 at 2:49 AM, Seso said:

Tema a fost făcută pentru DARKWARS.

Face ce dorește cu ea din moment ce a plătit...

 

A plătit dar asta nu-l face creator.

Link to comment
Share on other sites

  • gaby changed the title to Vand temă IPB 3.4.x Blue
  • Sebastian C. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.