Jump to content

Parere comunitate Worldgame


Recommended Posts

Cel mai probabil a uitat, spune-i la nenea ăla care v-a făcut tema să scoată „bg picker” când nu ești logat. In primul rând, la temă se putea să lucreze mai mult, se vede câ e făcută-n grabă. Unele categorii, spre exemplu: avertizări, nu-și are rostul; Funzone, nu știu ce caută pe acolo, ar trebuii să fie mutată la „general”. 

Oricum, categoriile sunt prost aranjate: probleme sau bug-uri ar trebuii să fie-n prima pagină, nu in josul ei. Voi ați făcut invers, mai important este umorul decât problemele user-ului. Mai lucrați.

Link to comment
Share on other sites

  • Mai lucrați la temă: categoriile sunt mult mai inchise ca culorile de la footer.
  • Scoateți border-ul de sub forumuri, stă urât.
  • Dacă tot v-ați pus drepturi de autor, modificați: WORLDGAME.ro in WORLDGAME.RO.
  • Repet, scoateți „background picker” dacă nu se folosește. Văd că este dezactivat, doar in parte, nu definitiv.
  • Lucrați mai mult la aspectul topicului, spre exemplu la „userInfoPane”: http://worldgame.ro/index.php?/topic/377-filmcartea-lui-eli2/ - members ID, posts, reputation etc.
Link to comment
Share on other sites

  • Dan O. changed the title to Parere comunitate Worldgame
  • 2 months later...
  • Moderators

Asta e categorie pentru a cere un review, nu pentru reclama, nu pentru a cauta moderatori sau sa ti un concurs.

PHP Developer - Not available for freelancing right now

Daca ai de gand sa postezi la categoria IPB, nu uita sa citesti regulamentul: Link regulament

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
4 hours ago, Needless said:

Ai distrus tema.. cât de urât poate fii portocaliul ăla

Văd că ai licenţa ipb, de ce nu cumperi tema defection şi o pui default? Nu mai colora atâta forumul, fă ceva simplu şi plăcut.

Eu cred ca ai o problema cu culorile la pc . zic sa le verifici :) sau schimba-ti monitorul

Un nou proiect !!!Invision-Romania.Ro 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
8 hours ago, Whiskey Gtv said:

Arata okay. Prea putina lume. Dupa mine ati avea nevoie de servere dar daca comunitatea se bazeaza numai si numai pe resurse (adica fara servere) incercati sa va promovati prin alte moduri. Faceti-va reclama.

Aceasta este o comunitate de gaming . 

avem 1 Server Cs . :D

pe viitor o sa ne extindem  

Un nou proiect !!!Invision-Romania.Ro 

 

Link to comment
Share on other sites

Ce am făcut eu când am intrat pe site-ul tău:

Am intrat pe worldgame.ro, respecitv pe index, am auzit muzică, am dat X și te-am înjurat. Am zis să încerc a 2-a oară. Am dat repede pe forum și acum regret.
Temă copiată din toate părțile, buguită, categorii trase la imprimantă, greșeli gramaticale și altele.

Sper că te va ajuta feedback-ul meu și poate încerci să remediezi, dar cel mai probabil vei înjura codat să nu iei warn ca turbatu' pe aici. :D

  • Thanks 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kovac said:

Ce am făcut eu când am intrat pe site-ul tău:

Am intrat pe worldgame.ro, respecitv pe index, am auzit muzică, am dat X și te-am înjurat. Am zis să încerc a 2-a oară. Am dat repede pe forum și acum regret.
Temă copiată din toate părțile, buguită, categorii trase la imprimantă, greșeli gramaticale și altele.

Sper că te va ajuta feedback-ul meu și poate încerci să remediezi, dar cel mai probabil vei înjura codat să nu iei warn ca turbatu' pe aici. :D

Te inseli prietene 

nu toti avem

gusturi nasoale :) 

Daca atat te duce capu sa cauti cearta nu am ce sa iti fac , atata educatie ai primit :) 

  • Like 1
  • Downvote 3

Un nou proiect !!!Invision-Romania.Ro 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
30 minutes ago, HTML/CSS said:
  • Foarte urit sta backroundul la categorii.
  • Our Picks, ar fi bine sa stea in partea de sus.
  • Partea de jos a forumului este urita, trebuie de mai lucrat la ea.
  • In postContainer, tot este un dezastru.....

Mai aveti de lucrat.

Idem , mai bine ai pune ceva default si asta e,decat sa dai edit la o tema si la final iti pui mainele in cap. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Popovici C. said:

Idem , mai bine ai pune ceva default si asta e,decat sa dai edit la o tema si la final iti pui mainele in cap. 

Ma gandeam sa cumpar o tema de aici 

https://www.ipsfocus.com/themes/

puteti sa imi dati o idee ? Eu as merge mai mult pe deflection ..

am avut peste 20-30 de teme pe forum , dar tot nu imi place cand e sofisticat .

Un nou proiect !!!Invision-Romania.Ro 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.