Jump to content

Vand placa video Inno3D GeForce GTX 1070 iChill X3 8GB DDR5 256-bit


Portocala

Recommended Posts

Salut,

Titlul spune cam multe deja...

Placa este ca si noua,

Pentru niste specificatii cat mai detaliate puteti intra aici : https://www.pcgarage.ro/placi-video/inno3d/geforce-gtx-1070-ichill-x3-8gb-ddr5-256-bit/, de unde a fost si comandata de altfel. Aici sunt niste performante ale acestei mici bestii :

FurMark ( 1440p 8X MSAA ) :

Battlefield 1 ( 1440p - Ultrapreset ) :

 

Pretul e de 2400 RON cu tot cu livrare.

Mai dau la pachet si un cont UPlay cu The Division ( l-am cumparat, nu ma pasioneaza jocul ) + acele jocuri care au fost free intr-o perioada, nu mai stiu cand... : 

C9jGuLB.jpg?1

La cererea celor interesati de cumparare se mai pot face unele benchmark-uri. N-am inclus si benchmark-ul la The Division pentru ca nu-l am instalat... 

Inca mai detin cutia, in care era inclus si un mousepad, care este inca acolo pentru ca eu nu l-am folosit, deci il veti primi si pe ala :D

Modalitati de contact : 

PM

Discord : Portocala#1771

Update : Livrarea se va face prin cei de la Cargus prin OLX cu optiunea de verificare curier : https://www.olx.ro/oferta/placa-video-inno3d-geforce-gtx-1070-ichill-x3-8gb-ddr5-256-bit-ID8LaC1.html

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Needless said:

Pai cum pot sa ceri atatia bani  pe ea ? de ce as cumpara de la tine si nu de pe pcgarage ? :))) care e diferenta 50 ron ? si imi iau alta noua si stiu ce imi iau :))

Ar fi okey teoria ta daca la pcgarage ar fi stock-uri... Pe langa mai punem si faptul ca platesc transportul si contul de uplay inclus :) 

Plus ca credibilitatea mea poate fi dovedita prin alte tranzactii pe care le-am avut pe internet, ce-i drept nu componente hardware, dar au fost chestii online strict si alea cu sume destul de substantiale si ele :) 

Link to comment
Share on other sites

  • gaby locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.