Jump to content

Părere KripT România


Recommended Posts

Salut astăzi vă prezint KripT România, dorim niște păreri sincere, ce ar mai fi de adăugat/scos.

Forum: http://kript.ro/forum

La partea de index încă mai lucrăm.

===========================

               Cont de test

===========================

User: user de test

Pass: test

PS: tema este în continuă editare.

 

Edited by Costy#
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

In primul rând, nu avem nevoie de cont de test. Dacă unul vrea să vadă ceva iși face cont pe forum și gata. După cum văd, pare că tema asta a fost făcută de către cei de la Darkmind, nu de Cristi, cum scrie-n footer. Anyway:

  • Imi place banner-ul și logo-ul, insă meniul când il deschizi ar fi frumos să fie pe inălțimea banner-ului.
  • Unde este Breadcrumb cu numele forumului, in dreapta sunt iconițele cu Facebook, Twitter etc; schimbați link-urile sau scoateți-le.
  • Aș scoate „Time Online” din userInfoPane. 

Nu prea am ce să zic, tema asta am mai văzut-o de xx tot de ori.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 22.06.2017 at 0:04 PM, DeNyS. said:

In primul rând, nu avem nevoie de cont de test. Dacă unul vrea să vadă ceva iși face cont pe forum și gata. După cum văd, pare că tema asta a fost făcută de către cei de la Darkmind, nu de Cristi, cum scrie-n footer. Anyway:

  • Imi place banner-ul și logo-ul, insă meniul când il deschizi ar fi frumos să fie pe inălțimea banner-ului.
  • Unde este Breadcrumb cu numele forumului, in dreapta sunt iconițele cu Facebook, Twitter etc; schimbați link-urile sau scoateți-le.
  • Aș scoate „Time Online” din userInfoPane. 

Nu prea am ce să zic, tema asta am mai văzut-o de xx tot de ori.

nu e darkmind,are cateva elemente in comun ceea ce face sa para

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, snoop said:

nu e darkmind,are cateva elemente in comun ceea ce face sa para

E tema darkmind făcută de halogek, nu îţi pune credite ca ai ediatat două chestii.

Şi mă rog de ce naiba folosiţi trafic generator?

Şi la most online today, e pe 3/4 zile nu pe o zi cum scrie, pe cine credeţi că păcăliţi?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Needless said:

E tema darkmind făcută de halogek, nu îţi pune credite ca ai ediatat două chestii.

Şi mă rog de ce naiba folosiţi trafic generator?

Şi la most online today, e pe 3/4 zile nu pe o zi cum scrie, pe cine credeţi că păcăliţi?

traffic generator zici,vin-o cu dovezi sau mai bine ardeti o palma

am luat cateva elemente din tema halogek si nu am pus skin made by cristi ;x ci edited

si la most online today nici nu cred ca se poate modifica

Edited by snoop
Link to comment
Share on other sites

După cum s-a mai spus, este tema lui Halogek făcută pentru darkmind și editată puțin de voi.

  • PcTFoWw.png Acest efect mi se pare că nu este dus până la capăt sau nu este făcut bine.
  • nmTQzQU.png Un bug la maintitle.
  • Aveți un bug la block-ul cu staff online (arată un membru de 2 ori).
  • Bara de search are înălțime mai mică decât div-ul în care se află.

În rest nu am ce comenta, deoarece este o temă văzută deja pe X forumuri.

Edited by Valentin T.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Salutare!
Pentru inceput meniul care il aveti pe forum mi se pare foarte comun. L-am vazut pe 10.000 de comunitati, si nu are nimic spectaculos.
Culoarea aleasa pentru comunitate mi se pare una destul de ok, frumusica.
Este cam aiurea deasupra chat-ului la acel mesaj sa aveti scris cu galben KRIPT, odata ce tema e pe nuanta de verde.
La fel si la anumite sectiuni de pe forum care sunt cu rosu.
Sectiunile si proiectele mi se par aranjate, insa nu prea populate si active.
Nu imi place faptul ca aveti atatea bannere, aproape la fiecare sectiune in parte.
La f_icon-uri ma asteptam sa fie o animtie ceva, insa nimic. Mi se pare putin cam vag dar in acelasi timp si profesional.
Maintitle-ul este destul de interesant, insa la denumirea categoriilor nu imi place acele "manute" din parti.
Partea de jos, statisticile de la sectiuni cat si sidebar-ul mi se par bine facute, arata ok. (Mai putin la legenda, unde culoarea de la administrator nu se vede mai deloc)
La topicuri mi se pare bine faptul ca userinfo-ul este simplu, da bine pe tema, insa nu imi place butonul Reply to this topic (butonul default cu verde deschis).
La default avatar cat si la logo cred ca se putea mult mai bine si pus ceva mult mai reprezentativ.

Cam acesta a fost review-ul meu pentru comunitatea ta!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, HazZaRD said:

Salutare!
Pentru inceput meniul care il aveti pe forum mi se pare foarte comun. L-am vazut pe 10.000 de comunitati, si nu are nimic spectaculos.
Culoarea aleasa pentru comunitate mi se pare una destul de ok, frumusica.
Este cam aiurea deasupra chat-ului la acel mesaj sa aveti scris cu galben KRIPT, odata ce tema e pe nuanta de verde.
La fel si la anumite sectiuni de pe forum care sunt cu rosu.
Sectiunile si proiectele mi se par aranjate, insa nu prea populate si active.
Nu imi place faptul ca aveti atatea bannere, aproape la fiecare sectiune in parte.
La f_icon-uri ma asteptam sa fie o animtie ceva, insa nimic. Mi se pare putin cam vag dar in acelasi timp si profesional.
Maintitle-ul este destul de interesant, insa la denumirea categoriilor nu imi place acele "manute" din parti.
Partea de jos, statisticile de la sectiuni cat si sidebar-ul mi se par bine facute, arata ok. (Mai putin la legenda, unde culoarea de la administrator nu se vede mai deloc)
La topicuri mi se pare bine faptul ca userinfo-ul este simplu, da bine pe tema, insa nu imi place butonul Reply to this topic (butonul default cu verde deschis).
La default avatar cat si la logo cred ca se putea mult mai bine si pus ceva mult mai reprezentativ.

Cam acesta a fost review-ul meu pentru comunitatea ta!

Mulțumesc mult , ți-am ascultat unele sfaturi. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 7/12/2017 at 9:01 AM, Alex6ndru said:

tema ecila făcuta de mine cu credite furate, bv. ce pot să zic. 

idem

  • Upvote 1

"Sufletele cele mai întunecate nu sunt cele care aleg să existe în iad, ci acelea care aleg să evadeze și se mută în tăcere printre noi." - Samuel Loomis (Halloween)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Mare update a-ti facut , doar sa plagiati stiti , sa nu uitam ca inca copiati , meniu darkcs , maintitle bloodwolves , userinfopanel preluat de pe area-games

secondary_nav e copiat de la mine cand lucram la tema pentru drawn . Sa trecem peste astea shop-ul este albastru tema neagra , remediaza asta

Index hidos dupa parerea mea 

Categoriile sunt aceleasi de ani de zile ..

 

Edited by Skits V
Si sa nu uitam ca dupa ce v-am reprosat aces lucru , am primit si ban la voi dar nu-i bai si asa nu activam cine stie la voi!
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • DeNyS. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.