Jump to content
Sign in to follow this  
gaby

PC Troubleshooting a fost actualizat (2017)

Recommended Posts

Cum mi se pare? Ca trecerea de la s6 la s7, total inutila. Sper sa nu ma intelegeti gresit, cine stie cunoaste.

• Like 1
  • Sad 1

Nu e inutila :)), mai ales daca esti atent la detalii.

• Like 1

Imi place foarte mult design-ul, se cunoaste ca este ceva nou pe forum. Sper ca noile functii sa fie de folos. Felicitari pentru update!

Aspectul cam rămâne mereu la fel :)) mai schimbă-l puțin :-? poate ceva imaginii noi că deja astea s-au învechit părerea mea :P , totul se mișcă perfect și să sperăm că va rămâne treaba așa :-? , ai de gând prin viitor să faci și câteva concursuri pentru a mei anima comunitatea / celebra evenimente ? ( gen anii comunității sau un număr atins ) :drinks:

Da, chiar ma gandeam sa organizez un concurs, o sa discut asta cu voi in sectiunea dedicata :P.

Larg sau inalt? :)) Si eu ma uitam ca parca l-as face mai micut, dar nu m-am uitat inca cum ar arata :-?.

Tocmai acuma am realizat ca nu mai este dislike. Nimic nu va mai fi ca inainte :(

3 hours ago, VladOcs said:

Tocmai acuma am realizat ca nu mai este dislike. Nimic nu va mai fi ca inainte :(

Poate fi adaugat de @gaby daca aveti dorinta.

@VladOcs Exista sub alta forma :)). Daca cineva te face sa te simti trist, reactia "Sad" ii scade reputatia cu un punct.

• Like 2

On 26.09.2017 at 3:24 PM, gaby said:

@VladOcs Exista sub alta forma :)). Daca cineva te face sa te simti trist, reactia "Sad" ii scade reputatia cu un punct.

O să fie amuzant când cineva postează o ştire tragică sau ceva de genul şi vine turma de "Sad" :))

• Like 1
  • Haha 2

Aaaaaa, deci sad e noul dislike ? Maaama, vin timpuri triste

@Courage Ii vezi cu cate -205 la reputatie :)) "am vrut doar sa le arat ca a murit elvis"

• Haha 1

22 hours ago, Courage said:

O să fie amuzant când cineva postează o ştire tragică sau ceva de genul şi vine turma de "Sad" :))

M-am gandit si la asta :)). Cred ca o sa reintroduc sagetelele, sad ramanand neutru.

Gata, pentru a evita situatia descrisa mai sus de @Courage si completata de @VladOcs, acum avem asa:

• Like, Thanks, Haha inseamna +1 reputatie;
  • Confused si Sad nu aduc nicio schimbare reputatiei (neutral);
  • Downvote inseamna -1 reputatie.
  • Like 1
  • Thanks 1

Nu chiar :)), apare asa pentru ca nu e activat si upvote-ul (sageata verde) care in mod normal a luat locul vechilor plusuri verzi.