Jump to content

Probleme editor ipb 3.4.9


WisHU

Recommended Posts

Salut , am o problemă mai delicatăîn legătură cu editor-ul , pur și simplu nu-mi funcționează funcțiile , de exemplu când dau să bag  cum ași putea să rezolv asta , stau de 2 ore să găsesc un subiect asimilar ....dar degeaba. 

Spoiler

editor.png.26f7adef95cb3081f1d2250906a1732a.png

scriu ceva cu bulinuță

qqq.thumb.png.b19fa0d3ee23a8b06f7580ee54c26e63.png

 

apoi se salvează fără.

1.thumb.png.2747faf2e02ea5af8a6b62835d19c368.png

 

Mă poate ajuta cineva , vă rog frumos ?

+1

 

 

Edited by WisHU
Spoiler

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sebastian C. said:

ce programator esti tu care promovezi pirateria si astfel de site uri infecte? cum ai primit moderator aici? administratia doarme???

mai ai si logoul de la ips la avatar...:bag:

problema ta e de la nulled, cumpara licenta si scapi de toate problemele.

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, a n t o l d said:

ce programator esti tu care promovezi pirateria si astfel de site uri infecte? cum ai primit moderator aici? administratia doarme???

mai ai si logoul de la ips la avatar...:bag:

problema ta e de la nulled, cumpara licenta si scapi de toate problemele.

Grande, crezi că dacă cumperi licența aia rezolvi instant problema pe care o are? Dacă tot zici că-s infecte: 

Termin-o cu prostia pe care o ai in capul ăla, dă deja ai devenit penibil cu licența ta. Cel mai probabil ai și tu sistemul de operare piratat sau vreun joc sau orice tip de program. 

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, a n t o l d said:

ce programator esti tu care promovezi pirateria si astfel de site uri infecte? cum ai primit moderator aici? administratia doarme???

mai ai si logoul de la ips la avatar...:bag:

problema ta e de la nulled, cumpara licenta si scapi de toate problemele.

Deja devii penibil cu frustrările tale de copil trecut la pubertate, atât de mult de duce capu ăla încât orice problemă e de la licență nu ? se vede cât de multe știi tu cu adevăr, ca să știi tu, acea problemă este din cauza temei din ce cum a platformei, dar de, unde nu-i cap vai de picioare. Evită să te mai bagi aiurea-n postări pentru că devii iritant cu „inteligența” de care dai dovadă.

11 hours ago, DeNyS. said:

Grande, crezi că dacă cumperi licența aia rezolvi instant problema pe care o are? Dacă tot zici că-s infecte: 

Termin-o cu prostia pe care o ai in capul ăla, dă deja ai devenit penibil cu licența ta. Cel mai probabil ai și tu sistemul de operare piratat sau vreun joc sau orice tip de program. 

 

Ce să-i ceri ăstuia care consideră că orice comunitate e piratată și a lui e singura cu licență :)) acum un an a venit să sufere și la noi că n-avem licență, că suntem piratați și când i-am dat dovada „a, scuză-mă, a fost o încurcătură” =)).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.