Jump to content

Siders MultiGaming Community


Recommended Posts

4 hours ago, -CronoS said:

Buna glumita, nu o mai face te rog.

A fost problema la cei de la OVH, se pare ca au ramas fara lumina, asta e, odata la 10 ani se mai intampla.

 

adevaru e ca astia de la ovh, pardon flocinet au lumina de la enel si ca sa vezi a fost furtuna si s-a rupt cablu de alimenta datacenter-ul

 

pareri despre site

- tema: printre cele mai urate teme din ultima vreme, cine va minte ca arata bine, doar va minte

- structura categorii: banala

- culori: sterse, triste

- activitate comunitate: in pom

- originalitate: 0

Edited by snd
  • Like 1
  • Confused 1

USP

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, snd said:

adevaru e ca astia de la ovh, pardon flocinet au lumina de la enel si ca sa vezi a fost furtuna si s-a rupt cablu de alimenta datacenter-ul

 

pareri despre site

- tema: printre cele mai urate teme din ultima vreme, cine va minte ca arata bine, doar va minte

- structura categorii: banala

- culori: sterse, triste

- activitate comunitate: in pom

- originalitate: 0

Da, probabil de asta ai venit tu si ti-ai trimis prietenii sa-si faca cont si posturi. Chiar iti multimim pentru suport.

  • Like 2

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, snd said:

adevaru e ca astia de la ovh, pardon flocinet au lumina de la enel si ca sa vezi a fost furtuna si s-a rupt cablu de alimenta datacenter-ul

 

pareri despre site

- tema: printre cele mai urate teme din ultima vreme, cine va minte ca arata bine, doar va minte

- structura categorii: banala

- culori: sterse, triste

- activitate comunitate: in pom

- originalitate: 0

Parerea ta e 0 pentru mine.

Tu oricum nu esti un om care sa dai o parere, cred ca esti cel mai invidios ca si-a deschis florin comunitate. Sa nu ne amintim de posturile lasa-te de tine aiurea, care au demonstrat ca ai minte de 12 ani.

Intra pe site-ul celor de la OVH si citeste si ai sa vezi ca a fost o pana de curent atunci.

Sincer, ma intereseaza parerea despre tema a membrilor nostri si a celor care au server la noi si ei sunt foarte multumiti de aceasta. Structura ta de la forum este geniala, extraordinar, sunt uimit. Veziti de comunitatea ta si lasa parerile astea "dusmanoase" pentru tine.

 

Edited by -CronoS
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, snd said:

adevaru e ca astia de la ovh, pardon flocinet au lumina de la enel si ca sa vezi a fost furtuna si s-a rupt cablu de alimenta datacenter-ul

 

pareri despre site

- tema: printre cele mai urate teme din ultima vreme, cine va minte ca arata bine, doar va minte

- structura categorii: banala

- culori: sterse, triste

- activitate comunitate: in pom

- originalitate: 0

Tu esti cea mai josnica persoana care poate exista pe aceasta lume.Tu daca iti pleaca un membru din staff il urmaresti si ii faci viata un calvar.

Sincer nu inteleg ce cauta @Filip Cristian sa se amestece in numele evict.Tu ii faci de rusine numele prin aparitiile tale de rahat care in mare parte din timp sunt pline cu hate si ura pentru ca, ce este in jurul site-ului tau de rahat este mult mai bun.La tine toate comunitatile sunt copie evict, de parca tu sau site-ul tau ati inventat gradientul pe text/border/bg s.a.m.d

Eu sunt de parere ca daca nu iti place ceva nu comentezi iti vezi de drum.Tu nu, a plecat florin de pe evict si incepi sa plangi prin topicuri pe pct.

 

ON: Halogek este un designer bun, dar problema lui este ca foloseste acelasi design in toate temele.Adica ( devilzone/darkmind/siders/dust2 ).

Headerul este ciudat si fara viata, adica a incercat ceva ok doar ca nu prea da bine pe tema respectiva.In rest mult succes.

PS: Trebuia sa imi las si eu o parere pana la urma, si in acelasi timp sa ii raspund si coteiului de mai sus.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Downvote 2

WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]

Link to comment
Share on other sites

 

On 11/27/2017 at 3:04 PM, gromp said:

Tu esti cea mai josnica persoana care poate exista pe aceasta lume.Tu daca iti pleaca un membru din staff il urmaresti si ii faci viata un calvar.

Sincer nu inteleg ce cauta @Filip Cristian sa se amestece in numele evict.Tu ii faci de rusine numele prin aparitiile tale de rahat care in mare parte din timp sunt pline cu hate si ura pentru ca, ce este in jurul site-ului tau de rahat este mult mai bun.La tine toate comunitatile sunt copie evict, de parca tu sau site-ul tau ati inventat gradientul pe text/border/bg s.a.m.d

Eu sunt de parere ca daca nu iti place ceva nu comentezi iti vezi de drum.Tu nu, a plecat florin de pe evict si incepi sa plangi prin topicuri pe pct.

 

ON: Halogek este un designer bun, dar problema lui este ca foloseste acelasi design in toate temele.Adica ( devilzone/darkmind/siders/dust2 ).

Headerul este ciudat si fara viata, adica a incercat ceva ok doar ca nu prea da bine pe tema respectiva.In rest mult succes.

PS: Trebuia sa imi las si eu o parere pana la urma, si in acelasi timp sa ii raspund si coteiului de mai sus.

 

Nu inteleg cum poti spune tu ca toate temele lui halogek sunt la fel , cand tu esti pe langa nici acel slider nu-l poti produce ,tu doar editezi culorile dintr-o tema , mare lucru nu faci .

gromp desing un mare cacat

 

ON: Comunitatea e moarta , trebuie sa faceti ceva astfel va vor pleaca si serverele care au mai ramas .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Needless said:

 

Nu inteleg cum poti spune tu ca toate temele lui halogek sunt la fel , cand tu esti pe langa nici acel slider nu-l poti produce ,tu doar editezi culorile dintr-o tema , mare lucru nu faci .

gromp desing un mare cacat

 

ON: Comunitatea e moarta , trebuie sa faceti ceva astfel va vor pleaca si serverele care au mai ramas .

Iti recomand sa te maturizezi.Si pe langa asta vezi ce faci cu comunitatea ta, nu spune de alte comunitati ca sunt moarte pentru ca nu ai nici-un drept.Este si comunitatea ta la fel de moarta.Norocul vostru este ca o tineti de ceva timp in picioare.

Conflictul tau cu mine este pentru ca aduc in discutie numele darkmind ( pentru ca da, design-ul prestat de halogek este in mare parte asemanator )  in comunitatile de mai sus.Aici este topicul de review al comunitatii siders, asa ca te rog frumos sa te abtii de la astfel de comentarii.Daca vrei ceva imi trimiti un pm si discutam de la om la om.

Da gromp design este un cacat, multumesc frumos de apreciere numai ca aici nu am nevoie de review pentru pagina mea de facebook sau pentru proiectul meu.

 

PS: Nu am nimic cu design-ul lui Halogek nu il cunosc, nu stiu cine este nu am vorbit in viata mea cu el.Eu doar imi spun o simpla parere ca simplu cetatean.

PS2: Da a adus o groaza de imbunatatiri unei teme ipb si pentru asta il felicit.

Edited by gromp

WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]

Link to comment
Share on other sites

Esti pe langa prietene , eu iti propun sa iti vezi de treaba, si sa-te pui sa vinzi teme ipb 3.4.x ,  teme de 5 euro la pret de 20 de euro :) asa cum faci de obicei :)) 

Tu esti doar invidios .

Si bre "genius" ce asemanari vezi tu la siders /darkmind ?  pai asa pot sa spun si eu ca tema ta  se aseamana cu tema default de la ipb :))  , ultima tema vanduta de voi seamana izbitor cu fosta tema darkmind facuta de Cristian :)) , oare de ce ? 

  • Haha 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ati terminat?

Dupa cum a spus gromp, el nu il cunoaste pe halogek dar isi da pur si simplu cu parerea si eu il sustin. Eu, pe de alta parte, il cunosc de foarte mult timp pe halogek asa ca stiu ce poate. Needless, tu poate ai inteles gresit pentru ca mintea te duce numai la rau. Nu a vrut sa spuna ca toate temele lui halogek sunt identice, ci pur si simplu ca are stilul sau de a crea, unora le place, altora nu. 

Da, poate forumul e mort dar noi nu am redeschis acest proiect cu gandul de a ajunge repede in top si sa ne facem cunoscuti. Stim foarte bine ca e greu sa duci la bun sfarsit un proiect asemanator. Pe mine cel putin ma intereseaza mai mult prietenia noastra si petrecerea timpului impreuna. Poate pentru altii asta nu are o valoare, pentru noi are.

Cum am spus cu cateva reply-uri in urma, avem cateva proiecte pentru viitor care speram sa mearga asa cum ne dorim. Problema la momentul actual este timpul, fiecare din noi este ocupat in viata reala cu cate ceva, fie munca (in cazul meu) fie scoala,  asa ca ne ramane foarte putin timp pentru comunitate.

Oricine este binevenit pe comunitatea noastra atata timp cat respecta ceea ce facem. Sanatate ! :)

  • Like 4

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alexandru C. said:

Ati terminat?

Dupa cum a spus gromp, el nu il cunoaste pe halogek dar isi da pur si simplu cu parerea si eu il sustin. Eu, pe de alta parte, il cunosc de foarte mult timp pe halogek asa ca stiu ce poate. Needless, tu poate ai inteles gresit pentru ca mintea te duce numai la rau. Nu a vrut sa spuna ca toate temele lui halogek sunt identice, ci pur si simplu ca are stilul sau de a crea, unora le place, altora nu. 

Da, poate forumul e mort dar noi nu am redeschis acest proiect cu gandul de a ajunge repede in top si sa ne facem cunoscuti. Stim foarte bine ca e greu sa duci la bun sfarsit un proiect asemanator. Pe mine cel putin ma intereseaza mai mult prietenia noastra si petrecerea timpului impreuna. Poate pentru altii asta nu are o valoare, pentru noi are.

Cum am spus cu cateva reply-uri in urma, avem cateva proiecte pentru viitor care speram sa mearga asa cum ne dorim. Problema la momentul actual este timpul, fiecare din noi este ocupat in viata reala cu cate ceva, fie munca (in cazul meu) fie scoala,  asa ca ne ramane foarte putin timp pentru comunitate.

Oricine este binevenit pe comunitatea noastra atata timp cat respecta ceea ce facem. Sanatate ! :)

Nu a spus aici , dar asta nu inseamna ca nu a spus asta ! 

In fine , succes cu comunitatea

Link to comment
Share on other sites

On 11/29/2017 at 10:26 AM, Needless said:

 

Nu inteleg cum poti spune tu ca toate temele lui halogek sunt la fel , cand tu esti pe langa nici acel slider nu-l poti produce ,tu doar editezi culorile dintr-o tema , mare lucru nu faci .

gromp desing un mare cacat

 

ON: Comunitatea e moarta , trebuie sa faceti ceva astfel va vor pleaca si serverele care au mai ramas .

Serverele care sunt acum, sunt toate ale noastre, deci nu prea are cum sa plece.

Link to comment
Share on other sites

On 27.11.2017 at 2:33 PM, -CronoS said:

Parerea ta e 0 pentru mine.

Tu oricum nu esti un om care sa dai o parere, cred ca esti cel mai invidios ca si-a deschis florin comunitate. Sa nu ne amintim de posturile lasa-te de tine aiurea, care au demonstrat ca ai minte de 12 ani.

Intra pe site-ul celor de la OVH si citeste si ai sa vezi ca a fost o pana de curent atunci.

Sincer, ma intereseaza parerea despre tema a membrilor nostri si a celor care au server la noi si ei sunt foarte multumiti de aceasta. Structura ta de la forum este geniala, extraordinar, sunt uimit. Veziti de comunitatea ta si lasa parerile astea "dusmanoase" pentru tine.

 

ejti nebun ba?si-a dat parere,pentru asta e categoria,pentru asta s-a creat topicul,pentru pareri...asa tare iti place sa fii pupat intr-un loc daca ti se spune ca e cea mai cea mai,a?de pe gamelife ai ramas un pupincurist,pff..

si daca parerea lui,ca e o parere sincera cred eu,nah,la urma urmei s-a expus omu',deci,daca parerea lui e 0 pentru tine,inseamna ca nu mai trebuie de lucrat la forum,ca sunteti perfecti si punct..cam asa reiese din gandirea ta crocos..iesi la licitatie si vinde-l cu un milion de dolari daca crezi ca e perfect stilul comunitatii.oricum trebuie de mai lucrat

deacord,ceva original,frumos,mie de exemplu mi-ar placea pe langa tot sa vad gradele fara BOLD,dupa stilul subcategoriilor,ar fi ok ca gradele sa fie mai subtiri,nici chiar asa sa iasa la evidenta de la o posta.

deacord,pentru a avea membri cu calitate,trebuie ceva mai original,mai simplu,nu chiar asa colorat,si mai putina descriere.Original este,simplu si frumos este,fara multe culori - (partial-mult face sa se vada peste tot grade,grade si iar grade,numai administratori vad pe acolo) si...credeti ca cineva citeste amanuntit descrierea?nici companiile mari de IT nu au asa descrieri la subcategorii(indiferent pe ce tema ruleaza)...membrul simplu poate sa atraga atentia la descriere dupa 4 luni de activitate sporita si din lipsa de ocupatie..

si inca ceva..nu lasati spatiu degeaba la sidebaruri..bagati vreo reclama de forma ceva,sau un banner la vreun server,orice,amenajati pan la urma comunitatea SI TINETI CONT DE PARERILE ALTORA,daca pentru tine parerea aluia e zero,ce sa zic de alti membri care ar vrea sa intre la voi in comunitate si vede postarea ta crocos?

te crezi asa respectat si cunoscut?ai uitat cum te plangeai lu stolea ca viper@ te tachina? :D eu inca tin legatura cu vipi,poate ii organizez o conversatie cu tine ..tot o sa-i zici ca parerea lui e ZERO? 

sa fiti iubiti,bafta cu siders si mutati hostul,daca calitate,poi calitate sa fie din toate punctele de vedere,nu ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sniror said:

ejti nebun ba?si-a dat parere,pentru asta e categoria,pentru asta s-a creat topicul,pentru pareri...asa tare iti place sa fii pupat intr-un loc daca ti se spune ca e cea mai cea mai,a?de pe gamelife ai ramas un pupincurist,pff..

si daca parerea lui,ca e o parere sincera cred eu,nah,la urma urmei s-a expus omu',deci,daca parerea lui e 0 pentru tine,inseamna ca nu mai trebuie de lucrat la forum,ca sunteti perfecti si punct..cam asa reiese din gandirea ta crocos..iesi la licitatie si vinde-l cu un milion de dolari daca crezi ca e perfect stilul comunitatii.oricum trebuie de mai lucrat

deacord,ceva original,frumos,mie de exemplu mi-ar placea pe langa tot sa vad gradele fara BOLD,dupa stilul subcategoriilor,ar fi ok ca gradele sa fie mai subtiri,nici chiar asa sa iasa la evidenta de la o posta.

deacord,pentru a avea membri cu calitate,trebuie ceva mai original,mai simplu,nu chiar asa colorat,si mai putina descriere.Original este,simplu si frumos este,fara multe culori - (partial-mult face sa se vada peste tot grade,grade si iar grade,numai administratori vad pe acolo) si...credeti ca cineva citeste amanuntit descrierea?nici companiile mari de IT nu au asa descrieri la subcategorii(indiferent pe ce tema ruleaza)...membrul simplu poate sa atraga atentia la descriere dupa 4 luni de activitate sporita si din lipsa de ocupatie..

si inca ceva..nu lasati spatiu degeaba la sidebaruri..bagati vreo reclama de forma ceva,sau un banner la vreun server,orice,amenajati pan la urma comunitatea SI TINETI CONT DE PARERILE ALTORA,daca pentru tine parerea aluia e zero,ce sa zic de alti membri care ar vrea sa intre la voi in comunitate si vede postarea ta crocos?

te crezi asa respectat si cunoscut?ai uitat cum te plangeai lu stolea ca viper@ te tachina? :D eu inca tin legatura cu vipi,poate ii organizez o conversatie cu tine ..tot o sa-i zici ca parerea lui e ZERO? 

sa fiti iubiti,bafta cu siders si mutati hostul,daca calitate,poi calitate sa fie din toate punctele de vedere,nu ?

Tu vorbesti ca sa nu adormi? Nu ai habar cine e aceea persoana sau ce s-a intamplat, dar iti place sa dai cu parerea. Pentru mine dupa ce a facut el, parerea lui despre comunitatea nostra este ZERO. Pentru ca el nu are caracter, dar vorbesti si tu.

Parerea tuturor conteaza si imi ascult membri in orice, se vor modifica multe in urmatoarea perioada. Ma plangeam ca ce? vipi ce? wtf, acum crezi ca imi e frica de cineva virtual sau cum? In primul rand ma intelegeam bine cu ei si nu cred ca m-am plans vreodata sau ca imi e vrica de viper@ si daca organizezi ce? chiar crezi ca ma intereseaza. Se pare ca nu te-ai schimbat, tot invidios ai ramas...of, of.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Sniror said:

ejti nebun ba?si-a dat parere,pentru asta e categoria,pentru asta s-a creat topicul,pentru pareri...asa tare iti place sa fii pupat intr-un loc daca ti se spune ca e cea mai cea mai,a?de pe gamelife ai ramas un pupincurist,pff..

si daca parerea lui,ca e o parere sincera cred eu,nah,la urma urmei s-a expus omu',deci,daca parerea lui e 0 pentru tine,inseamna ca nu mai trebuie de lucrat la forum,ca sunteti perfecti si punct..cam asa reiese din gandirea ta crocos..iesi la licitatie si vinde-l cu un milion de dolari daca crezi ca e perfect stilul comunitatii.oricum trebuie de mai lucrat

deacord,ceva original,frumos,mie de exemplu mi-ar placea pe langa tot sa vad gradele fara BOLD,dupa stilul subcategoriilor,ar fi ok ca gradele sa fie mai subtiri,nici chiar asa sa iasa la evidenta de la o posta.

deacord,pentru a avea membri cu calitate,trebuie ceva mai original,mai simplu,nu chiar asa colorat,si mai putina descriere.Original este,simplu si frumos este,fara multe culori - (partial-mult face sa se vada peste tot grade,grade si iar grade,numai administratori vad pe acolo) si...credeti ca cineva citeste amanuntit descrierea?nici companiile mari de IT nu au asa descrieri la subcategorii(indiferent pe ce tema ruleaza)...membrul simplu poate sa atraga atentia la descriere dupa 4 luni de activitate sporita si din lipsa de ocupatie..

si inca ceva..nu lasati spatiu degeaba la sidebaruri..bagati vreo reclama de forma ceva,sau un banner la vreun server,orice,amenajati pan la urma comunitatea SI TINETI CONT DE PARERILE ALTORA,daca pentru tine parerea aluia e zero,ce sa zic de alti membri care ar vrea sa intre la voi in comunitate si vede postarea ta crocos?

te crezi asa respectat si cunoscut?ai uitat cum te plangeai lu stolea ca viper@ te tachina? :D eu inca tin legatura cu vipi,poate ii organizez o conversatie cu tine ..tot o sa-i zici ca parerea lui e ZERO? 

sa fiti iubiti,bafta cu siders si mutati hostul,daca calitate,poi calitate sa fie din toate punctele de vedere,nu ?

Problema aici este urmatoarea. 

Sound nu a lasat un review cum zici tu "sincer". A vrut doar sa-si bata joc de noi, nu stiu cat de mult va cunoasteti voi, dar iti zic cu siguranta ca asa este. 

Nu aveam nici o problema daca lasa un review frumos, cu ce ar trebuii sa mai adaugam / schimbam dupa parerea lui. De asta cronos a spus ceea ce a spus (are un caracter mai dur, poate pentru ca in viata reala nu il poate imbratisa asa ca se foloseste de el aici, eu nu-s asa.) :D

 

 a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skip The Dragon said:

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) .. Te-ai gandit mult inainte sa postezi asta?

El le face de la 0(Tema standard ips). De ce ti-ai pierde timpu sa modifici toata tema aia?

Nu am modificat-o =))

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Liquid. said:

Nu am modificat-o =))

 

Prietene, îţi propun să-ţi vezi de treabă şi să nu mai dai atâta hate, de unde atâta hate ? Ce treabă ai tu cu halogek, şi cu temele pe care el le-a făcut ? Ţi-e ciudă că nu îţi face şi ţi-e sau ce ? Care-i treaba ?

Nu vezi cât de prost eşti? Scuză-mă că te jignesc, dar ăsta-i adevărul, el vorbea de halogek, de ce şi-ar pierde timpul să modifice tema aia, dar tu de unde ştii? Dacă nu te duce capul nici măcar atâta.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

On 15.12.2017 at 7:49 PM, Needless said:

Prietene, îţi propun să-ţi vezi de treabă şi să nu mai dai atâta hate, de unde atâta hate ? Ce treabă ai tu cu halogek, şi cu temele pe care el le-a făcut ? Ţi-e ciudă că nu îţi face şi ţi-e sau ce ? Care-i treaba ?

Nu vezi cât de prost eşti? Scuză-mă că te jignesc, dar ăsta-i adevărul, el vorbea de halogek, de ce şi-ar pierde timpul să modifice tema aia, dar tu de unde ştii? Dacă nu te duce capul nici măcar atâta.

of, nu ma plang ca nu imi face o tema(ce vorbe =)) ) dar frate platiti degeaba un webdesigner, acuma nu o zic cu hate dar ce sa faci..

no mai lungesc mult ca se vede deja.

Edited by Liquid.
Link to comment
Share on other sites

On 15.12.2017 at 7:49 PM, Needless said:

Prietene, îţi propun să-ţi vezi de treabă şi să nu mai dai atâta hate, de unde atâta hate ? Ce treabă ai tu cu halogek, şi cu temele pe care el le-a făcut ? Ţi-e ciudă că nu îţi face şi ţi-e sau ce ? Care-i treaba ?

Nu vezi cât de prost eşti? Scuză-mă că te jignesc, dar ăsta-i adevărul, el vorbea de halogek, de ce şi-ar pierde timpul să modifice tema aia, dar tu de unde ştii? Dacă nu te duce capul nici măcar atâta.

Nu pot da edit!

Cu alte cuvinte de sfarsit..

rwqjbY8.png

UlJrP4e.png

Sa nu se zica ca nu sunt facute de el...

https://imgur.com/nPSXfvv

https://imgur.com/MMpXDtE

Pare rau.

Ceva ''schimbat rau''

Edited by Liquid.
sallkf
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Liquid. said:

Nu pot da edit!

Cu alte cuvinte de sfarsit..

rwqjbY8.png

UlJrP4e.png

Sa nu se zica ca nu sunt facute de el...

https://imgur.com/nPSXfvv

https://imgur.com/MMpXDtE

Pare rau.

Ceva ''schimbat rau''

Pe tine nu te duce mintea cum nici pe jah nu il duce.

Am citit de 4 ori si tot nu am inteles prea bine, dar presupun ca tu crezi ca Halogek a facut tema pentru mai multe comunitati ?

Daca e asa, iti sugerez sa nu mai comentezi.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut!
Pentru inceput, imi place contrastul care exista pe forum, o singura culoare principala, fara altele care sa nu se potriveasca.
Partea de sus a forumului arata foarte bine, imi place aranjamentul insa nu prea cred ca acel gradient din stanga sus, unde este logo-ul, da chiar asa de bine.
Imi plac background-urile facute pentru tema, se potrivesc.
Este pacat o chestie. Cu asa o tema, e cam aiurea sa folositi emoticoane de pe vremea MyBB. Acele emoticoane nu se potrviesc deloc, mai ales cele mari adaugate in format .gif la care se vede si un mic contur alb. Puteati adauga un alt set de emoticoane, pentru a fi mai in ton.
Sunt curios, ca tot sunt sarbatorile, nu impodobiti forumul? :D
Aranjarea sectiunilor cat si parea de jos a forumului arata foarte bine. Sidebar-ul este bun asa cum este, nu este nici prea incarcat dar nici prea gol.
Animatiile folosite pe forum sunt ok, nu sunt exagerate, si nu creeaza lag.
Imi place cum apare profilul personal, este ceva ce nu am mai vazut pe alte comunitati pana acum.
Faina ideea cu rank-urile acelea, si cu acele award-uri.
La butoanele din dreapta (facebook, steam, etc.) puteati adauga adresele voastre, nu doar site-urile oficiale.
Topicurile arata bine, am observat un user info modificat destul de frumos, si vreau sa zic ca imi plac foarte mult acele butoane de reputatie, arata super! THUMBS UP!
Oricum, de ce sunteti doar 4 persoane in staff?

PS. Cred ca acest super moderator este putin cam posedat:
7Nqt2lD.png

Link to comment
Share on other sites

On 12/20/2017 at 10:56 AM, HazZaRD said:

Salut!
Pentru inceput, imi place contrastul care exista pe forum, o singura culoare principala, fara altele care sa nu se potriveasca.
Partea de sus a forumului arata foarte bine, imi place aranjamentul insa nu prea cred ca acel gradient din stanga sus, unde este logo-ul, da chiar asa de bine.
Imi plac background-urile facute pentru tema, se potrivesc.
Este pacat o chestie. Cu asa o tema, e cam aiurea sa folositi emoticoane de pe vremea MyBB. Acele emoticoane nu se potrviesc deloc, mai ales cele mari adaugate in format .gif la care se vede si un mic contur alb. Puteati adauga un alt set de emoticoane, pentru a fi mai in ton.
Sunt curios, ca tot sunt sarbatorile, nu impodobiti forumul? :D
Aranjarea sectiunilor cat si parea de jos a forumului arata foarte bine. Sidebar-ul este bun asa cum este, nu este nici prea incarcat dar nici prea gol.
Animatiile folosite pe forum sunt ok, nu sunt exagerate, si nu creeaza lag.
Imi place cum apare profilul personal, este ceva ce nu am mai vazut pe alte comunitati pana acum.
Faina ideea cu rank-urile acelea, si cu acele award-uri.
La butoanele din dreapta (facebook, steam, etc.) puteati adauga adresele voastre, nu doar site-urile oficiale.
Topicurile arata bine, am observat un user info modificat destul de frumos, si vreau sa zic ca imi plac foarte mult acele butoane de reputatie, arata super! THUMBS UP!
Oricum, de ce sunteti doar 4 persoane in staff?

PS. Cred ca acest super moderator este putin cam posedat:
7Nqt2lD.png

Sa-ti raspund doar tie: momentan internet la calculator am facut de pe telefon pentru cam o problema la Wi-Fi si doar dupa craciun se rezolva. Suntem 4 persoane ca restul au plecat, si probabil asa o sa ramana ceva timp, cel putin pana imi rezolv eu internetul. Nu e neaparat disperat, e singurul din staff-ul actual care chiar intra si isi doreste sa creasca comunitatea. Si cum "impodobitul" forumului, mie mi se pare o prostie, chiar daca e o sarbatoare mare si dureaza mai mult, nu doar o zi ca altele (ma refer in special la Halloween). Si se pare ca m-am decis sa pun forumul pe offline momentan. Sarbatori fericite!

Edited by f l o r i n
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.