Jump to content
Sign in to follow this  
Kovac

Părere proiect Desprefotbal.eu

Recommended Posts

Salut,

De câteva luni am lansat un nou proiect destul de serios, din punctul meu de vedere, și anume http://www.desprefotbal.eu/
Un site unde sunt postate știri despre fotbalul românesc cât și cel european. Țin să menționez că e un site dedicat doar fotbalului, nu și altor sporturi.
Website-ul folosește Wordpress - platformă total gratuită, deci nu necesită nicio licență.

Mai multe detalii nu am, aștept păreri de orice fel - chiar și negative, toate sunt bine venite :D

8 minutes ago, Whiskey Gtv said:

E prima oară când văd că pățește cineva chestia asta, o să fie rezolvat pe viitor.
Dacă chiar te interesa să-ți dai cu părerea puteai da pe butonul de "Advanced" și selectai să intri, asta dacă ai încredere, desigur.

Nu sunt eu in fotbal insa design-ul este foarte frumos, toate lucrurile sunt bine structurate insa ma gandesc ca e o durere in fund sa bagi o stire noua sau n-am dreptate?

1 minute ago, Whiskey Gtv said:

Nu sunt eu in fotbal insa design-ul este foarte frumos, toate lucrurile sunt bine structurate insa ma gandesc ca e o durere in fund sa bagi o stire noua sau n-am dreptate?

La ce te referi? Ultima postare e chiar astăzi... Sunt știri utile la zi.