Jump to content
Sign in to follow this  
buddylove

Teme ieftine in shop-ul nostru !

Recommended Posts

Buna ziua , invision-romania va ofera cateva teme la un pret de nimic !!

https://invision-romania.ro/index.php?/store/category/1-look-and-feel/

update-urile o sa le facem lunar , si vor fi gratuite ! 

Va multumim ! 

Imi cer scuze pentru cei nemultumiti .. 

Pe viitor incercam sa lasam totul free . 

Sa aveti un an nou plin de bucurii . 

La multi ani PCT! 

• Downvote 3

Ei vând index care se poate lua foarte ușor cu httrack :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

O să pun free acel index , în curând .

• Sad 1
  • Downvote 1

39 minutes ago, DrXero said:

Ei vând index care se poate lua foarte ușor cu httrack :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Diferența dintre tine și o maimuță este insesizabilă, păcat că ai avut acces la internet și clasele primare.

:)

Edited by gromp
  • Like 1
  • Downvote 3

5 minutes ago, gromp said:

Diferența dintre tine și o maimuță este insesizabilă, păcat că ai avut acces la internet și clasele primare.

:)

Se vede suferința pe tine , foarte previzibilă :) 

• Downvote 1

8 minutes ago, DrXero said:

Se vede suferința pe tine , foarte previzibilă :) 

Prietene ești penibil.

• Ai venit aici să vinzi temele unui om care pune multă sudoare în ceea ce face ( și fără să gândești că acel om oferă și update pentru temă )
  • Nu ai nici-o treabă cu forumul ăsta, specimene ca tine au fost multe și s-au risipit pe parcurs.
  • Httrack este pentru lingăi și fomiști ce nu vor sa dea bani din buzunar sau vor să facă rău altei persoane.Da ești un lingău și un fomist.
  • Dacă făceai un topic în care spuneai "Am nevoie de hrană și apă" săream primu să te ajut.

PS: Nu mai comentez pentru că este topicul omului și fac chat.Atât îți spun, nimeni nu te place poți foarte frumos să dai sign out de pe acest forum.Ești deja o persoană cu o reputație negativă ceea ce dovedește că ești de toată jena.Și cel mai probabil o să îmi dai și mie downvote pentru că îți jignesc adevarurile.O zi bună!

Edited by gromp
  • Like 1
  • Downvote 2

Cred că este ultimul meu reply , dar să-ți explic și ție CÂT DE LEȘINAT EȘTI ! 

1.Temele alea ,eu voiam doar să le pun mai ieftine pentru doritori dacă nu merge treaba asta este , trec cu vederea .

2. Tu imi spui mie că httrack ii pentru lingăi și foimiști , de ce să mai dea omul bani pe acel index când îl poată lua gratis? încă un rezultat de minte îngustă ce ai 

3.Sunt persoane care nu mă plac , și nu pot face nimic în privința asta , nu mă plac pentru un anumit motiv , că eu am și ei nu :D 

4. Că mă jignești , vorbele tale sunt penibile pentru mine , puțin mă interesează .. Nu știu dacă știi vorba aia , cel mai deștept cedează primul, eu am cedat că nu are rost să mă pun la mintea ta îngustă ! 

Edited by DrXero

1 hour ago, DrXero said:

Cred că este ultimul meu reply , dar să-ți explic și ție CÂT DE LEȘINAT EȘTI ! 

1.Temele alea ,eu voiam doar să le pun mai ieftine pentru doritori dacă nu merge treaba asta este , trec cu vederea .

2. Tu imi spui mie că httrack ii pentru lingăi și foimiști , de ce să mai dea omul bani pe acel index când îl poată lua gratis? încă un rezultat de minte îngustă ce ai 

3.Sunt persoane care nu mă plac , și nu pot face nimic în privința asta , nu mă plac pentru un anumit motiv , că eu am și ei nu :D 

4. Că mă jignești , vorbele tale sunt penibile pentru mine , puțin mă interesează .. Nu știu dacă știi vorba aia , cel mai deștept cedează primul, eu am cedat că nu are rost să mă pun la mintea ta îngustă ! 

Du-te omule la muncă, nu mai sta şi cerşi online.

Şi vezi-ţi naibii de treabă, nu te mai băga tu peste tot, că eşti degeaba.

• Like 1
  • Downvote 2

3 hours ago, DrXero said:

Incetează cu HTTRACK. Nu iei temele cu HTTRACK. Sunt fericit că ai auzit de el și că-l folosești.

4 hours ago, DrXero said:

Pentru oamenii ca tine care nu-si pot permite am lasat si indexul pe worldgame doar ca sa il puteti lua free :) 

asa ca te rog frumos taci , si zi merci :) 

sebastian  am sa le pun cand am sa ajung acasa , acum sunt in vacanta si nu am acces la pc , pe telefon nu gasesc ! 

Dar nu sunt genu sa dau ceea ce nu cumpar .

• Downvote 1

On 1/3/2018 at 3:44 AM, buddylove said:

Buna ziua , invision-romania va ofera cateva teme la un pret de nimic !!

https://invision-romania.ro/index.php?/store/category/1-look-and-feel/

update-urile o sa le facem lunar , si vor fi gratuite ! 

Va multumim ! 

Imi cer scuze pentru cei nemultumiti .. 

Pe viitor incercam sa lasam totul free . 

Sa aveti un an nou plin de bucurii . 

La multi ani PCT! 

Cand nu o sa mai stergi posturile din rubrica de vanzari atunci o sa iti mearga mai bine.succes

• Downvote 1

27 minutes ago, OldMan said:

Cand nu o sa mai stergi posturile din rubrica de vanzari atunci o sa iti mearga mai bine.succes

Tu esti un copil , ai luat tema devilzone si dupa sa o vinzi , daca crezi ca e normal :) 

• Downvote 1

3 hours ago, buddylove said:

Tu esti un copil , ai luat tema devilzone si dupa sa o vinzi , daca crezi ca e normal :) 

Un copil, de ce crezi asta ca am pus tema la 1 euro sau 2 euro ca nu mai retin iar tu cu 10 euro??? Vrei sa zici ca am cumparat acea tema spre deosebire de tine.Pot sa iti si dovedesc asta.Alte argumente cretine mai ai ? si da am tot dreptul sa vand ceva ce am cumparat spre deosebire de tine :) iti repet cand nu o sa mai stergi topicurile facute de membri poate o sa ai si ceva lume pe acolo pana atunci ciocu mic :))

• Downvote 2

Hai gata cu discuțiile fără rost, i-au fost deja cerute dovezile necesare așa că să nu mai văd alte comentarii fără rost, ori cumpărați, ori recomandați sau nu și atât.

• Thanks 1

3 hours ago, OldMan said:

Un copil, de ce crezi asta ca am pus tema la 1 euro sau 2 euro ca nu mai retin iar tu cu 10 euro??? Vrei sa zici ca am cumparat acea tema spre deosebire de tine.Pot sa iti si dovedesc asta.Alte argumente cretine mai ai ? si da am tot dreptul sa vand ceva ce am cumparat spre deosebire de tine :) iti repet cand nu o sa mai stergi topicurile facute de membri poate o sa ai si ceva lume pe acolo pana atunci ciocu mic :))

Esti un plagiator si nu accept plagiatorii ! 

Multumeste-te ca nu ai ban sau vreo reatrictie 

multumesc de intelegere :) 

• Downvote 1

21 hours ago, buddylove said:

Esti un plagiator si nu accept plagiatorii ! 

Multumeste-te ca nu ai ban sau vreo reatrictie 

multumesc de intelegere :) 

Cu ce plagiator sau faci pe prostu ? 

Oricum dracu mai intra pe forumul tau iti dai seama aveam vreo restrictie :)) esti penibil rau de tot.

Astept sa imi spui tu cu ce sunt eu plagiator, folosesti cuvine care te depasesc rau de tot.

Probabil te deranjeaza ca iti da cineva peste nas cu marea ta afacere de vandut teme =))  prea penibil esti, nu ai argumentat in nici un fel atacurile astea de rahat.

Si sa fiu in topic : NU RECOMAND nici persoana nici forumul.

• Downvote 1

5 minutes ago, OldMan said:

Cu ce plagiator sau faci pe prostu ? 

Oricum dracu mai intra pe forumul tau iti dai seama aveam vreo restrictie :)) esti penibil rau de tot.

Astept sa imi spui tu cu ce sunt eu plagiator, folosesti cuvine care te depasesc rau de tot.

Probabil te deranjeaza ca iti da cineva peste nas cu marea ta afacere de vandut teme =))  prea penibil esti, nu ai argumentat in nici un fel atacurile astea de rahat.

Si sa fiu in topic : NU RECOMAND nici persoana nici forumul.

Esti doar un copil , nu are rost sa ma cobor la capul tau micut :) 

On 03.01.2018 at 11:45 AM, Sebastian C. said:

Uite ai aici 

https://imgur.com/a/klFRg

• Downvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.